PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 11.00 - 11.45
5. 12.10 - 12.55
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.50 - 15.35
Spalis 2017
P A T K P Š S
« Rgs    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archyvas

Savivalda

Gimnazijos taryba 2017–2018 m. m.

Pirmininkė – Vilma Balandienė, mokytojų atstovė,

Pirmininkės pavaduotoja – Aira Lažauninkienė, tėvų atstovė,

Nariai:

Ina Striokienė, tėvų atstovė,

Asta Jurevičienė, tėvų atstovė,

Artūras Mickevičius, tėvų atstovas,

Sigitas Sakalauskas, tėvų atstovas,

Rasa Laukaitienė, mokytojų atstovė.

Jūratė Aušrotienė, mokytojų atstovė,

Inga Kaminskienė, mokytojų atstovė,

Daiva Paškauskienė, mokytojų atstovė,

Rugilė Maslauskaitė, mokinių atstovė,

Rugilė Meseckaitė, mokinių atstovė,

Ignė Vilimaitytė, mokinių atstovė,

Aurelija Vasiliauskaitė, mokinių atstovė,

Ugnė Unguraitytė, mokinių atstovė.

Gimnazijos mokinių tėvų komitetas 2016-2017 m. m.

2016–2017 m. m. tėvų komiteto planas

ALEKSIENĖ JOLITA

BLAUZDŽIŪNIENĖ ŽYDRŪNĖ

BRAZAUSKAITĖ VILMA

BRAŽINSKIENĖ ALMA

ČEBANAUSKIENĖ VIRGINIJA

ČERNAUSKIENĖ RASA

DELTUVIENĖ SONATA

DRONSEIKIENĖ LORETA

GALINSKIENĖ VILMA

GUDAITIENĖ AUŠRA

JUOZELIENĖ LAIMUTĖ

JUREVIČIUS REMIGIJUS

JURGELAITIENĖ VILMA

KASIMOVIENĖ VAIDA

LAŽAUNINKIENĖ AIRA

MICKEVIČIUS ARTŪRAS

PETRAUSKIENĖ ASTA

RAKAUSKAS VAIDAS

RUTKAUSKIENĖ JŪRATĖ

SAKALAUSKAS SIGITAS

SIMNIŠKIENĖ JŪRATĖ

SKAISGIRIENĖ LINA

STRIOKIENĖ INA

ŠARKAUSKIENĖ JŪRATĖ

VOLSKIENĖ AUDRONĖ

Gimnazijos mokinių parlamentas 2017–2018 m. m.

2017–2018 m. m. mokinių parlamaneto planas

ALAVOČIŪTĖ PAULINA - II E

BENDORAITIS ANTANAS - III F

BILINSKAITĖ AGNĖ - III D

BIRŠTONAITĖ ONA - I D

BLAŽAITYTĖ RADVILĖ - II C

BURAGAITĖ JUSTĖ - II A

CIPLIJAUSKAITĖ AISTĖ - I A

ČESNAVIČIŪTĖ AGNĖ - I F

ENDRIKYTĖ EMILIJA - III E

GRIGALEVIČIŪTĖ INDRĖ - III E

JAŠINSKAS ŽYGIMANTAS - I E

JUREVIČIŪTĖ MEDA - IV E

KARPAVIČIUS BENAS - I A

KONOPACKA GABIJA - II D

LAŽAUNINKAITĖ JUSTĖ - II A

MAKACKAS MATAS - II B

MICKEVIČIŪTĖ AISTĖ - I A

MIGLĖ ČERNAUSKAITĖ - III E

PETRAITYTĖ EVELINA - III E

PLIKIS TAUTVYDAS - III A

PUŠINAITYTĖ EGLĖ – II E

RAKAUSKAITĖ KOTRYNA – II D

RAKAUSKAS LUKAS – I E

SAKALAUSKAITĖ VILTĖ – III A

ŠITKAUSKAITĖ EVELINA – IV B

UTARAITĖ GABIJA – I A

VASILIAUSKAITĖ ANDŽELIKA – I F

ZUFAROVAITĖ MANTĖ – I B