PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 11.00 - 11.45
5. 12.10 - 12.55
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.50 - 15.35
2017 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archyvas

VARŽYBOS

2016–2017 M.M.

Vilkaviškio r. mokinių žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų I vietos laimėtojai:

Ieva Rainytė, IV D kl.
Diana Kizlaitytė, I F kl.
Giedrė Račiukaitytė, III E kl.
Indrė Lėverytė, IV A kl.
Augustas Bagdonas, II E kl.
Justas Vaišnys, III A kl.
Lukas Gusčius, IV G kl.
Justas Laurinaitis, III D kl.

Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja J. Krukauskaitė-Aušrotienė.

Vilkaviškio r. gimnazijų krepšinio taurės turnyro skirto Jono Dirvonskio taurei laimėti nugalėtojai:

Mikas Klova, IV E kl.
Joris Juškauskas, IV A kl.
Klaudijus Volskis, IV D kl.
Paulius Baracevičius, IV F kl.
Domantas Arbačiauskas, IV B kl.
Tautvydas Janušaitis, IV E kl.
Gytis Vasiliauskas, IV G kl.
Norvydas Žirniavičius, II E kl.

Komandos vadovas – kūno kultūros mokytojas Gintas Girdauskas

Vilkaviškio r. savivaldybės mokyklų žaidynių šachmatų varžybų II vietos nugalėtojai:

Paulius Ulevičius, I E kl.
Jonas Karpavičius, II B kl.
Albertas Janulaitis, III F kl.
Ernesta Zelenkaitė IV G kl.

2015–2016 M.M.

Vilkaviškio r. mokyklų žaidynių mokinių lengvosios atletikos I vietos nugalėtojai:

Ieva Rainytė, III D kl.
Sandra Kaukaitė, III A kl.
Indrė Lėverytė, III A kl.
Edita Deičendorfaitė, II D kl.
Lukas Gusčius, III G kl.
Paulius Baracevičius, III F kl.
Ronaldas Paulauskas, III G kl.
Justas Laurinaitis, II D kl.
Justas Vaišnys, II A kl.
Mantas Žukaitis, IV G kl.

Komandų vadovė – kūno kultūros mokytoja J. Krukauskaitė-Aušrotienė.

Vilkaviškio r. gimnazijų krepšinio turnyro skirto Jono Dirvonskio taurei laimėti nugalėtojai:

Dominykas Neiberka, IV D kl.
Andrius Danilevičius, IV B kl.
Modestas Mockevičius, IV E kl.
Martynas Narijauskas, IV A kl.
Mikas Klova, III E kl.
Klaudijus Volskis, III D kl.
Gytis Vasiliauskas, III G kl.
Domantas Arbačiauskas, III B kl.
Tautvydas Janušaiti,s III E kl.
Paulius Baracevičius, III F kl.
Joris Juškauskas, III A kl.

Komandos vadovas – kūno kultūros mokytojas Gintas Girdauskas

Vilkaviškio rajono mokyklų žaidynių vaikinų tinklinio varžybos:

Bubnys Benas Juozas, II B kl.
Gulbinas Andrius, II E kl.
Keidošius Domantas , II E kl.
Laukaitis Rokas, II B kl.
Ovčinikovas Modestas, II B kl.
Plikis Tautvydas, II A kl.
Vaišnys Justas, II A kl.
Žiburis Martynas, II C kl.

Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja V. Bonkevičienė

Vilkaviškio rajono mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio varžybos:

Bagdonas Augustas, I E kl.
Blažys Linas, I B kl.
Bružas Arnas, I A kl.
Laukaitis Rokas, II B kl.
Lisauskas Vytenis, I E kl.
Savokaitis Antanas, I A kl.
Žekas Regimantas, I A kl.
Žirnevičius Norvydas, I E kl.

Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja J. Krukauskaitė-Aušrotienė.

Mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos rungčių I vietos laimėtojai:

Mergaičių komanda:

Rugilė Augustaitytė, I B kl.
Indrė Lėverytė, II A kl.
Ieva Rainytė, II D kl.
Sandra Kaukaitė, III A kl.
Indrė Krasauskaitė, III D kl.
Brigita Lėverytė, III E kl.

Berniukų komanda:

Martynas Žiburis, I C kl.
Paulius Baracevičius, II F kl.
Mykolas Kazakevičius, III G kl.
Matas Kumpys, IV A kl.
Ernestas Gavėnas, IV B kl.
Robertas Kinderevičius, IV B kl.
Mantas Račiukaitis, IV B kl.
Martynas Šukaitis, IV D kl.

Komandos vadovės – kūno kultūros mokytojos J. Krukauskaitė-Aušrotienė ir V. Bonkevičienė.

Vilkaviškio rajono mokinių lengvosios atletikos kroso pirmenybių, skirtų trenerio Vaclovo Miliausko atminimo taurei laimėti (gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje), I-osios vietos nugalėtojai:

Modestas Ovčinikovas I B kl.
Martynas Žiburis, I C kl.
Justas Laurinaitis, I D kl.
Matas Kiškėnas, II A kl.
Ieva Rainytė, II D kl.
Indrė Krasauskaitė, II D kl.
Paulius Baracevičius, II F kl.
Evaldas Kavaliauskas II F kl.
Sandra Kaukaitė, III A kl.
Brigita Lėverytė, III E kl.
Mykolas Kazakevičius, III G kl.
Mantas Kumpys, IV A kl.
Mantas Račiukaitis, IV B kl.
Arnas Endriukaitis, IV F kl.

Komandos vadovės – kūno kultūros mokytojos J. Krukauskaitė-Aušrotienė ir E. Kaminskienė.

Rajono mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybų I-osios vietos nugalėtojai:

Rugilė Meseckaitė I B kl.
Rugilė Augustaitytė, I B kl.
Martynas Žiburis, I C kl.
Ieva Rainytė, II D kl.
Indrė Krasauskaitė II D kl.
Paulius Baracevičius, II F kl.
Matas Kumpys, III A kl.
Brigita Lėverytė, III E kl.
Mantas Račiukaitis, IV B kl.

Komandos vadovės – kūno kultūros mokytojos J. Krukauskaitė-Aušrotienė ir E. Kaminskienė.

Rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų I-osios vietos nugalėtojai:

Mergaičių komanda:

Evelina Augustaitytė, I A kl.
Rugilė Auguustaitytė, I B kl.
Indrė Grigalevičiūtė, I E kl.
Kamilė Saldukaitytė, II A kl.
Viktorija Lazauskaitė, II A kl.
Justė Zinkevičiūtė, II A kl.

Berniukų komanda:

Matas Kiškėnas, 2 A kl.
Airidas Čepkauskas, II D kl.
Tautvydas Kučiauskas, II D kl.
Mikas Klova, II E kl.
Paulius Baracevičius, II F kl.
Justas Vaišnys, I A kl.
Tautvydas Plikis, I A kl.
Modestas Ovčinikovas, I B kl.
Martynas Žiburis, I C kl.
Domantas Keidošius, I E kl.

Komandų vadovė – kūno kultūros mokytoja Vaida Bonkevičienė.

Rajono mokinių olimpinio festivalio berniukų stalo teniso varžybų II-osios vietos nugalėtojai:

Paulius Vencius, I B kl.
Rytis Liaudinskas, I A kl.
Ignas Rutkauskas, I F kl.

Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja Vaida Bonkevičienė.

Rajono mokyklų mokinių olimpinio festivalio berniukų krepšinio varžybų I-os vietos laimėtojai:

Justas Vaišnys, I A kl.
Modestas Ovčinikovas ir Rokas Laukaitis, I B kl.
Martynas Žiburis ir Deividas Sauka, I C kl.
Andrius Gulbinas, I E kl.
Karolis Pečkaitis, Eimutis Bakšinskas ir Ervinas Savickas, I F kl.
Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja J. Krukauskaitė-Aušrotienė