Diena „Studfeste“

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai turėjo galimybę turiningai praleisti spalio 25 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame didžiausiame Lietuvoje karjeros festivalyje „Studfestas“. Jau antri metai „Aušros“ gimnazijos I–IV klasių mokiniai lankosi šiame festivalyje. Renginys yra inovatyvus ir linksmas. 16 sėkmingų žmonių vedė paskaitas ir pasakojo apie savo sėkmę bei kaip mums patiems siekti savų tikslų norint sukurti sėkmingą ateitį. Paskaitas vedė Andrius Tapinas, Vidas Bareikis, Naglis Bierancas ir kt. Kelios paskaitos vyko ir anglų kalba. Pertraukų metu buvo galima pasidomėti, ką siūlo Lietuvos aukštosios mokyklos. Studentai maloniai teikė informaciją, dalinosi savo patirtimi ir atsakė į dominančius klausimus. „Studfesto“ festivalį su trenksmu užbaigė „Lilas ir Innomine“ koncertas, po ilgų paskaitų vaikus pakėlęs ant kojų. Štai kelių mokinių, dalyvavusių renginyje įspūdžiai.

„Renginys labai patiko, daug smagių emocijų ir naudingų žinių norint pasirinkti sau tinkamą universitetą ar mokslo šaką.“ (Gabija Simanavičiūtė, IIA kl.).

„Renginys patiko, kai kurios paskaitos buvo įdomios, bet ne visos, man asmeniškai labai patiko paskaita apie žemės ūkį, nors galvojau, kad bus viena iš neįdomiausių paskaitų. Aišku, didelį įspūdį paliko „Lilo ir Innomine“ koncertas. Iš esmės paskaitos buvo įdomios ir naudingos, atmosfera buvo tikrai jauki.“ (Vita Debesiūnaitė, IIE kl.).

„Visi studentai, priėjus prie universitetų stendų, noriai bendravo, atsakė į rūpimus klausimus ir supažindino su dominančios srities tam tikrais aspektais: mokymosi programa, apie suteikiamas žinias universitete, taip pat apie tai, ko gali prireikti norint studijuoti.“ (Neda Aleksandravičiūtė, IIID kl.).

I. Kučiauskaitė, IIID kl., V. Valaikaitė, IIE kl.