AUŠROS DIENA. Fotografijų paroda „Nuo aušros iki aušros“

Spalio 26 d. 10 val. vyko fotografijų parodos NUO AUŠROS IKI AUŠROS atidarymas ir susitikimas su autoriais. Renginio metu buvo pristatyti ir padėkos raštais apdovanoti parodoje dalyvavę autoriai: VAIDA KRIŠČIŪNIENĖ, NIJOLĖ AUSEVIČIENĖ, KRISTINA KAZLAUSKAITĖ (IIIA kl.), ANDRIUS DAUGĖLA (IIIB kl.), LAURITA VASILIAUSKAITĖ (IIIB kl.), IGNAS VASILIAUSKAS (IIIC kl.), VITAS GARNYS (IIIF kl.), VITA PUNIŠKYTĖ (IIIF kl.), GABRIELĖ JAUKŠAITĖ (IVC kl.).

Parodoje eksponuojamos 11 geriausių fotografijų ir jų atvirutės, atrinktos iš daugiau nei 150. Džiugu, kad fotografuoti patinka ne tik gimnazistams, bet ir jų tėveliams, kurie aktyviai dalyvauja meninėje veikloje.

Atidarymo metu skambėjo gyva Dovydo Čemerkos (IV C kl.) pianino muzika. Eksponuojamų fotografijų kompozicijas, koloritus, apšvietimą bei žanrus aptarė jaunoji menotyrininkė Laura Marchertaitė (IIIB kl.). Savo mintimis apie parodą dalijosi ir Martyna Jurevičiūtė (IIIC kl.). Pasak Martynos, parodoje aplanko ramybės jausmas, sušildo nuoširdumas, sklindantis iš fotografijų, norisi persikelti į kiekvieną iš jų ir pasimėgauti akimirka. Ji džiaugiasi, kad gimnazijoje galime matyti tokius darbus, tokias parodas, kurios niūrią, lietingą ir rudenišką atmosferą paverčia spalvinga ir kiekvieno žmogaus dieną pripildo gerų emocijų.

Renginį paįvairino teatro dalyko IIIT grupės meninė improvizacija „Aušros“ tema. Jų mokytoja J. Sinkevičienė.

Paroda eksponuojama prie aktų salės.

Dailės mokytoja R. Viktažentienė

Dailės parodos atidarymo akimirkas užfiksavo gimnazistė Viktorija Zaveckaitė, IVE kl. 

 

Prie aktų salės eksponuojama 11 fotografijų paroda NUO AUŠROS IKI AUŠROS