Geografijos olimpiada „Mano gaublys 2018“

Kovo 2 dieną gimnazijoje vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys 2018“. Renginio paskirtis: geografijos mokslo populiarinimas ir mokinių skatinimas domėtis šia disciplina. Olimpiada „Mano gaublys“ yra nekomercinė ir finansuojama iš Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos nario mokesčio lėšų. Taip pat renginį remia Lietuvos neformaliojo švietimo centras. Olimpiada 9–12 klasėms organizuojama jau trečius metus iš eilės. Džiugu, kad kiekvienais metais savo jėgas išbando vis didesnis būrys gimnazistų: 2016 m. dalyvavo 42, 2017 m. – 85, o šiais metais – 130 mokinių. Respublikoje praeitais metais šioje olimpiadoje dalyvavo 10 090 mokinių iš 58 savivaldybių.

Olimpiados užduotys buvo pateiktos testo forma, labai įdomios, susietos su šių dienų aktualijomis, daug kartoschemų, diagramų, žemėlapio fragmentų. Taip pat reikėjo atlikti žemėlapio matavimo ir skaičiavimo užduotis.

Malonu, kad mokiniai šiuo renginiu patenkinti, galėjo papildyti žinių bagažą, patikrinti savo geografijos žinias, tarpusavyje palyginti gautus rezultatus.

Dėkojame mokiniams už dalyvavimą.

Geografijos mokytoja Vilma Rekašienė