Mokinių konsultacijos

MOKOMŲJŲ DALYKŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2019–2020 MOKSLO METŲ I PUSMEČIUI 

Eil. nr. Mokytojo pavardė, vardas Dalykas Konsultacijos laikas (savaitės diena, valanda) Kabinetas
1. Damušis Andrius Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 319
2. Anisimavičienė Erika Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 303
3. Dapkūnaitė Jūratė Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 206
4. Kainauskienė Vaida Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 110
5. Kvirevičienė Rasa Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 107
6. Pranskevičiūtė Daiva Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 318
7. Sinkevičienė Jolita Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 315
8. Žukauskaitė Greta Istorija Pirmadienis 14.50–15.35 306
9. Rekašienė Vilma Geografija Pirmadienis 14.50–15.35 313
10. Voitiuk Danutė Biologija Pirmadienis 14.50–15.35 103
11. Budrys Antanas Informacinės technologijos Pirmadienis 14.50–15.35 114
12. Jociuvienė Lina Matematika Antradienis 14.50–15.35 216
13. Karpavičienė Vida Matematika Antradienis 14.50–15.35 307
14. Mockienė Marytė Matematika Antradienis 14.50–15.35 302
15. Saukienė Sonata Matematika Antradienis 14.50–15.35 311
16. Zajankauskienė Violeta Matematika Antradienis 14.50–15.35 207
17. Bartkuvienė Virginija Matematika Antradienis 14.50–15.35 301
18. Kaminskienė Inga Informacinės technologijos Antradienis 14.50–15.35

 

204
19. Pėčelienė Rima Informacinės technologijos Antradienis 14.50–15.35

 

114
20. Medelienė Kristina Istorija Antradienis 14.50–15.35 219
21. Smelstorienė Odeta Geografija Antradienis 14.50–15.35 311
22. Lietuvninkienė Kristina Biologija Antradienis 14.50–15.35 217
23. Kanonenkienė Akseverina Užsienio (rusų) kalba Antradienis 14.50–15.35 106
24. Bielevičienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 305
25. Burbienė Eglė Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 320
26. Čėsnienė Daiva Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 201
27. Čivinskienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 105
28. Fabričnaja Rima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 116
29. Grikietienė Andžela Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 218
30. Mickevičienė Jolanta Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 304
31. Būdininkienė Jurgita Užsienio (vokiečių) kalba Trečiadienis 14.50–15.35 109
32. Paškauskienė Daiva Biologija Trečiadienis 14.50–15.35

 

213
33. Bartelienė Neringa Fizika Trečiadienis 14.50–15.35 321
34. Martišienė Dalia Chemija Ketvirtadienis 14.50–15.35 317
35. Lesčiukaitienė Danutė Chemija Ketvirtadienis 14.50–15.35 210
36. Skamarakienė Irena Fizika Ketvirtadienis 14.50–15.35 313
37. Pačkauskaitė-Venckūnienė Virginija Istorija Ketvirtadienis 14.50–15.35 317
38. Gžibovskienė Aušrinė Užsienio (rusų) kalba Ketvirtadienis 14.50–15.35 203