Integruotos ugdomosios veiklos mokiniams

 

Data Laikas (val.) Klasė Rengėjas Veiklos pavadinimas Vieta
Rugsėjo 3 d. 11.00–11.45 IB ir IE kl. Gediminas Dalinkevičius Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo Aktų salė
Rugsėjo 3 d. 13.00–13.45 IIA ir IIB kl. Gediminas Dalinkevičius Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo Aktų salė
Rugsėjo 7 d. 8.00–9.15 IB kl. Lektorė Gailė Kvietkutė-Gudelė KOMANDOS FORMAVIMAS: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas Aktų salė
Rugsėjo 7 d. 9.30–10.45 IC kl. Lektorė Gailė Kvietkutė-Gudelė KOMANDOS FORMAVIMAS: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas  Aktų salė
Rugsėjo 7 d. 11.00–12.15 ID kl. Lektorė Gailė Kvietkutė-Gudelė KOMANDOS FORMAVIMAS: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas Aktų salė
Rugsėjo 7 d. 12.30–13.45 IE kl. Lektorė Gailė Kvietkutė-Gudelė KOMANDOS FORMAVIMAS: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas Aktų salė
Rugsėjo 8 d. 9.00–9:45 IV kl. Jūratė Dapkūnaitė Jono Biliūno tiesa ir teisingumas 206 k.
Rugsėjo 8 d. 8.00-16.00 IIC kl. Rasa Laukaitienė Orientacinis žaidimas „Pažink Vilniaus gynybnę sieną pats“ Vilnius
Rugsėjo 9 d. 8.00–16.00 IIE kl. Jurgita Rutkauskenė Išvyka į Vilnių Valstybės pažinimo centras, MO muziejus
Rugsėjo 9 d. 8.00–16.00 IE kl. Daiva Paškauskienė Išvyka į Kauną VDU karo muziejus ir anatomijos muziejus
Rugsėjo 9 d. 8.55–9.40 IV kl. Erika Anisimavičienė Jono Biliūno tiesa ir teisingumas 303 k.
Rugsėjo 9 d. 9.00–10.00 IIID kl. Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos lektoriai „Sprendimų kūrimas ir priėmimas komandoje“  Aktų salė
Rugsėjo 9 d. 10.00–11.00 Verslo ir vadybos IVB gr. Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos lektoriai „Mano finansinis gyvenimas“ Aktų salė
Rugsėjo 9 d. 11.00–12.00 IIIB kl. Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos lektoriai „Mano finansinis gyvenimas“ Aktų salė
Rugsėjo 9 d. 12.00–13.00 IIIC kl. Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos lektoriai „Mano finansinis gyvenimas“ Aktų salė
Rugsėjo 9 d. 13.00–14.00 IIIE kl. Eksperimentinės kūrybinio mąstymo laboratorijos lektoriai „Mano finansinis gyvenimas“ Aktų salė
Rugsėjo 9 d. 19.30 IIID kl. Violeta Zajankauskinė Išvyka į naktinį žygį Edukacinis pažintinis žygis molotovo linijos takais
Rugsėjo 10 d. 8.00–16.00 IIIC kl. Daiva Tartėnienė Išvyka į Kauną VDU karo muziejus ir edukacinė programa „Karinė operacija. Žinių bomba“
Rugsėjo 10 d. 9.00–9.45 IVT gr. Rasa Šlivinskienė Scenos kalbos treniruotė 205 k.
Rugsėjo 10 d. 9.00–10.30 IB, IC kl. Alytaus miesto teatras Diskusijų spektaklis „pXI prieš kryžkelę“ Aktų salė
Rugsėjo 10 d. 9.00–10.00 IA kl. Alytaus miesto teatras Kūrybinės dirbtuvės „Judėk ir (ne)mąstyk“ Informacijos centras
Rugsėjo 10 d. 11.00–12.00 IIC kl. Alytaus miesto teatras Kūrybinės dirbtuvės „Judėk ir (ne)mąstyk“ Informacijos centras
Rugsėjo 10 d. 11.00–11.45 IIIT gr. Jolita Sinkevičienė Scenos kalbos treniruotė 205 k.
Rugsėjo 10 d. 11.00–12.30 ID, IE kl. Alytaus miesto teatras Diskusijų spektaklis „pXI prieš kryžkelę“ Aktų salė
Rugsėjo 10 d. 13.00–14.00 IID kl. Alytaus miesto teatras Kūrybinės dirbtuvės „Judėk ir (ne)mąstyk“ Informacijos centras
Rugsėjo 10 d. 13.00–14.30 IIA, IIB kl. Alytaus miesto teatras Diskusijų spektaklis „pXI prieš kryžkelę“ Aktų salė
Rugsėjo 14 d. 8.00–8.45 IIA kl. Aukštaitijos verslo centras Fizikos pamoka „Erdvinis kinas“ Aktų salė
Rugsėjo 14 d. 8.55–9.40 IIB kl. Aukštaitijos verslo centras Fizikos pamoka „Erdvinis kinas“ Aktų salė
Rugsėjo 14 d. 9.50–10.35 IID kl. Aukštaitijos verslo centras Fizikos pamoka „Erdvinis kinas“ Aktų salė
Rugsėjo 14 d. 10.00–10.45 IIC kl. Mindaugas Guzavičius Istorijos pamoka „Pagaminta Vilniuje: įdomioji pramonės ir daiktų istorija“ 306
Rugsėjo 14 d. 11.00–11.45 IIC kl. Aukštaitijos verslo centras Fizikos pamoka „Erdvinis kinas“ Aktų salė
Rugsėjo 14 d. 12.10–12.55 IIE kl. Aukštaitijos verslo centras Fizikos pamoka „Erdvinis kinas“ Aktų salė
Rugsėjo 15 d. 8.00–16.00 IIA kl. Kristina Lietuvninkienė Išvyka į Vilnių Europoas parkas
Rugsėjo 15 d. 8.00–16.00 IIB kl. Erika Anisimavičienė Išvyka į Vilnių Europoas parkas
Rugsėjo 15 d. 9.00–16.00 IIIB kl. Rasa Kvirevičienė Išvyka į Kauną VDU karo muziejus
Rugsėjo 16 d. 8.00–16.00 IVA kl. Lina Jociuvienė Išvyka į Vilnių Vilniaus požemiai
Rugsėjo 16 d. 8.00–16.00 IVB kl. Jūratė Aušrotienė Išvyka į Vilnių Vilniaus požemiai
Rugsėjo 16 d. 8.00–16.00 IVC kl. Vaida Bonkevičienė Išvyka į Vilnių Vilniaus požemiai
Rugsėjo 16 d. 9.00–16.00 IB kl. Eglė Burbienė Išvyka į Kauną VDU karo muziejus
Rugsėjo 16 d. 13.00–19.00 IC kl. Neringa Bartelienė Išvyka į Kauną VDU karo muziejus