Karjeros diena 2018

Jau tradiciniu tapęs renginys – Karjeros diena – kai gimnazistams sudaromos puikios sąlygos susitikti ir betarpiškai pabendrauti su įvairių įstaigų ir aukštųjų mokyklų atstovais, šiemet, atrodo, bus įvykęs labai nepalankiu metu – siaučiant gripui. Tie, kuriems pasisekė išvengti šios ligos, vasario 9-ąją praleido turiningai – klausėsi paskaitų, dalyvavo praktinėse veiklose, I klasių mokiniai keliavo į Vilkaviškio rajono įstaigas, dalis antrokų vyko į Vilniuje vykusią Tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2018“. Tai ieškojimų ir atradimų kelias, kuris jaunam žmogui yra ilgas ir sudėtingas, tačiau įdomus.

Šiemet karjeros dienos metu į gimnaziją atvyko apie pusė šimto svečių iš įvairių Lietuvos įstaigų, aukštųjų mokyklų. Jie dalinosi savo patirtimis, pristatė mokymosi įstaigas, kalbėjo apie ateities profesijas, gebėjimą planuoti savo ateitį, finansus ir t. t. Sulaukėme ypač daug statutinių pareigūnų, atvyko minų medžiojimo laivo „Sūduvis“ įgulos nariai, geriausias 2017 metų jaunasis diplomatas, LR užsienio reikalų ministerijos atašė Rokas Danilevičius ir daug kitų įdomių žmonių, buvusių gimnazistų.

Mokiniai savanoriavo, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, korespondentų įgūdžius tobulino jaunieji žurnalistai ir fotografai, su Lietuvos kariuomenės ginklais susipažino būsimieji kariai.

Dėkojame visiems renginio svečiams, Vilkaviškio jaunimo darbo centro vyr. specialistei Jūratei Drunienei, sveikatos priežiūros specialistei Žydrūnei Čekanavičienei, asociacijai „Aušriečiai“ bei visai gimnazijos bendruomenei, prisidėjusiai prie renginio organizavimo.

Organizatoriai