Karjeros diena įmonėje „IKEA Industry Lietuva“

Gegužės 28 dieną, mes, grupė II klasės mokinių, vykome į Kazlų Rūdoje esančios įmonės „IKEA Industry Lietuva“ organizuojamą atvirų durų/karjeros dieną. Jos metu dalyvavome originalioje ekskursijoje „IKEA sumaniai‘‘. Šio renginio metu sužinojome ne tik apie „IKEA Industry Lietuva“ gamyklas, bet ir susipažinome su įdomia asmenybe – aktoriumi Sauliumi Baltrūnu. Aktorius papasakojo apie savo patirtį, kaip tapo tuo, kuo yra dabar, kokie sprendimai pakeitė jo gyvenimą ir apie ką jis svajoja.

Programą pradėjome pokalbiu su ekskursijos vedėjais ir „IKEA Industry Lietuva“ vadovais. Vėliau visi kartu iškeliavome į ekskursiją po gamyklas, kuri vyko gyvai kalbantis su gamyklos darbuotojais. Sugrįžus žinias pasitikrinome protmūšyje, o surinkusieji daugiausiai taškų, laimėjo vertingus prizus. Visi ekskursijos dalyviai gavo dovanų – nešiojamus garsiakalbius. Ekskursijos pabaigoje mokinius pasitiko KTU universiteto studentė, kuri plačiau papasakojo apie KTU universitetą bei savo pasirinktą studijų programą.

Keliaudami po Kazlų Rūdoje įsikūrusias medienos plokštės ir baldų gamyklas supratome, kad šiuolaikinėse įmonėse vis labiau naudojama kompiuterizuota technika ir robotai. Šią dieną praleidome prasmingai, praplėtėme akiratį ir gavome daug žinių.

Justina Vyšniauskaitė, IID klasė