Kartu pažinimo link

Vasara jau suskaičiavo paskutinius savo atokvėpius. Skriejo ir skubėjo kartais ilgos, nuobodžios, kartais saulėtos, linksmos, išdykusios dienos… ir nejučia išaušo rytas. Ypatingas rytas. Rytas, kai kažkas baigėsi, o kartu kažkas ir prasideda. Gimnazistai šį rytą pradėjo dalyvaudami Šv. mišiose Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje.

Sugrįžus, gimnazijos kieme vyko mokslo metų pradžios šventė. Renginio vedantieji abiturientai Milda ir Martynas linkėjo visiem nusiteikti naujiems darbams ir pasiekimams, susitelkti bendravimui ir tobulėjimui.

Pirmokams, peržengusiems gimnazijos slenkstį, abiturientai linkėjo atkaklumo, iniciatyvos ir ryžto, būti smalsiems, žingeidiems, kuriantiems. Dovanodami kardelių žiedus, jie mokytojams linkėjo stiprybės, kantrybės.

Šia gražia švente visai gimnazijos bendruomenei prasidėjo dar vienas naujas, baltas gyvenimo knygos puslapis. Visi gimnazistai skubėjo į pirmąją klasių vadovų pamoką „Kartu pažinimo link“.

Tegul kiekvienas rugsėjis, nutviekstas rudenin įžengusios saulės spindulių ir džiuginantis margaspalviais jurginų, astrų žiedais, visiems kasmet kelia tik šviesias ir gražias emocijas.

Sėkmingų ir viltingų naujų Mokslo metų!