Kviečiame skaityti ir rinkti Metų knygą suaugusiems!

Pateikusi paraišką Metų knygos rinkimų organizatoriams, gimnazijos biblioteka laimėjo knygų suaugusiems penketuką. Taigi dabar kviečiame aktyviai skaityti naujausias šių metų rinkimuose suaugusiųjų kategorijoje dalyvaujančias lietuvių autorių knygas: L. S. Černiauskaitė „Šulinys“, L. Gutauskas „Pravardės“, G. Grušaitė „Stasys Šaltoka: vieneri metai“, H. Kunčius „Lietuviškos apybraižos“, A. Šileika „Basakojis bingo pranešėjas“ ir balsuoti už labiausiai patikusią.  Taip pat ieškome kūrybingų mokinių, norinčių ir galinčių sukurti trumpus vaizdo klipus apie šias knygas.

Kasmet Metų knygos rinkimus organizuoja Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka.

Gimnazijos bibliotekininkės prisideda prie lietuvių literatūros populiarinimo, skaitymo skatinimo, nuolat ieško naujovių, stengiasi turtinti gimnazijos biblioteką ir prisidėti prie gimnazijos keliamų tikslų,  iš kurių vienas – gimnazijos bendruomenės įsitraukimas į veiklas ir tobulėjimas. TOBULĖKIME KARTU!

Bibliotekos vedėja Joalita Arbačiauskienė