„Pažinsi pasaulį – suprasi save“

Besibaigiant mokslo metams, atsigręžiame atgal ir bandome prisiminti tai, ką pavyko nuveikti per mokslo metus. Šiltą birželio 11 d. pavakarę gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicine tapusią Padėkos dieną. Laiko upė kvietė visus pažvelgti atgal, į 2018–2019 m. m. O šie buvo dosnūs… laimėjimų ir pasiekimų.

Gimnazijos bendruomenės narius sveikino ir jiems dėkojo už rūpinimąsi, nuoširdumą, pagalbą direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Voitiuk.

Gimnazistai randa laiko būti draugiški, svajoti, mylėti ir mokytis. Kiekvieną dieną sutinkame daug atsakingų, darbščių, norinčių siekti užsibrėžtų tikslų mokinių. 2018–2019 mokslo metų kelias buvo pažymėtas atradimų ir laimėjimų akimirkomis. Kasmet vis ilgėja konkursų ir olimpiadų nugalėtojų sąrašas, o tai reiškia, kad nestovime vietoje, dirbame, stengiamės, tobulėjame. Laimėjimai olimpiadose ir konkursuose – tai raktas į sėkmę, siekiant tolesnių rezultatų.

Renginio vedėjai Mila Galinaitytė (IB kl.) ir Lukas Rakauskas (IIIE kl.) džiaugėsi bendraamžių pasiekimais ir laimėjimais. Linkėjo visiems atrasti save ir būti pasiruošusiems įveikti nesėkmes. Visa bendruomenė galėjo pasidžiaugti gimnazistais, kuriuos sėkmė lydėjo rajono, regiono ir respublikoje vykusiose olimpiadose bei konkursuose. Jiems buvo įteikti padėkos raštai ir tarti nuoširdūs padėkos žodžiai.

Mokslas nebuvo ir niekada nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų…Visus mokslo metus šalia gimnazistų buvo mokytojai. Jie rūpinosi mūsų mokinių gerove, spinduliavo šviesa, šiluma, pasiaukojimu. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Šlivinskienė dėkojo mokytojams, kurie mokslo kelyje palaiko, drąsina, dvasiškai stiprina, skleidžia ramybę ir išmintį, o tai reiškia – telkia ir artina.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Laukaitienė