Protmūšis „AIDS: geriau žinoti“

Gruodžio 1-oji Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje buvo neeilinė diena. Neeilinė ne dėl spaudžiančio šaltuko lauke, o dėl nekantraus laukimo: „Kada protmūšis?“. Gimnazijos aktų salėje po 6 pamokų rinkosi klasių atstovai: prie vieno stalelio sėdo po 1 mokinį iš I A, II A, III A, IV A, prie kito – I B, II B, III B ir t.t.. Žinios ir jaunatviškas entuziazmas kaitino dalyvių širdis, veidus ir rankas, kurios skubėjo užrašyti teisingą atsakymą ir jį įteikti šaunioms vedėjoms.

Susikaupusi bei rimta komisija stebėjo dalyvius ir kruopščiai analizavo atsakymus, karštai ginčijosi ir žavėjosi gimnazistų išradingumu ir žinių gausa. „Kaip tau klausimas?“, – vilnijo žiūrovai atėję palaikyti savo draugų. „Žinių tikrai nebus per daug“, – mąsliai linkčiojo mokytojos. Štai paskutinis kausimas, atsakymų lapeliai šiugžda komisijos rankose ir pirmininkė skelbia rezultatus, bet… kaip gi čia yra? – nugalėtojai visi! Taip, žinios yra visų pergalė, dovanėlės ir gražūs padėkos raštai visiems dalyviams!

Dėkojame Visuomenės sveikatos specialistėms dalyvavusioms komisijos darbe ir atėjusioms su dovanėlėmis. Protmūšis baigėsi, žinios liko, todėl nekantriai laukiame kitų metų.

Soc. pedagogai Rita ir Albinas Bandžiuliai