Tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraštis 2020–2021 m. m. II pusmetis

Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis

PAMOKŲ LAIKAS

1. 08.00–08.45 
2. 08.55–09.40 
3. 09.50–10.35 
4. 11.00–11.45 
5. 12.10–12.55 
6. 13.05–13.50 
7. 14.00–14.45 
8. 14.50–15.35 

MOKOMŲJŲ DALYKŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2020–2021 MOKSLO METŲ II PUSMEČIUI 

Eil. nr. Mokytojo pavardė, vardas Dalykas Konsultacijos laikas Kabinetas
1. Pranskevičiūtė Daiva Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 318
2. Kaminskienė Inga Informacinės technologijos Pirmadienis 14.50–15.35 204
3. Pėčelienė Rima Informacinės technologijos Pirmadienis 14.50–15.35 114
4. Bartelienė Neringa Fizika Pirmadienis 14.50–15.35 321
5. Pačkauskaitė-Venckūnienė Virginija Istorija Pirmadienis 14.50–15.35 317
6. Voitiuk Danutė Biologija Pirmadienis 14.50–15.35 103
7. Damušis Andrius Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 319
8. Anisimavičienė Erika Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 303
9. Dapkūnaitė Jūratė Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 206
10. Kainauskienė Vaida Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 110
11. Kvirevičienė Rasa Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 107
12. Sinkevičienė Jolita Lietuvių kalba ir literatūra Antradienis 14.50–15.35 315
13. Medelienė Kristina Istorija Antradienis 14.50–15.35 219
14. Paškauskienė Daiva Biologija Antradienis 14.50–15.35 213
15. Lesčiukaitienė Danutė Chemija Antradienis 14.50–15.35 210
16. Saukienė Sonata Informacinės technologijos / Matematika Antradienis 14.50–15.35 311
17. Budrys Antanas Informacinės technologijos Antradienis 14.50–15.35 114
18. Smelstorienė Odeta Geografija Trečiadienis 14.50–15.35 311
19. Rekašienė Vilma Geografija Trečiadienis 14.50–15.35 314
20. Skamarakienė Irena Fizika Trečiadienis 14.50–15.35 313
21. Bielevičienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 305
22. Burbienė Eglė Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 320
23. Čėsnienė Daiva Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 201
24. Čivinskienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 105
25. Fabričnaja Rima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 116
26. Grikietienė Andžela Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 218
27. Mickevičienė Jolanta Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 304
28. Būdininkienė Jurgita Užsienio (vokiečių) kalba Trečiadienis 14.50–15.35 109
29. Jociuvienė Lina Matematika Ketvirtadienis 14.50–15.35 216
30. Karpavičienė Vida Matematika Ketvirtadienis 14.50–15.35 307
31. Mockienė Marytė Matematika Ketvirtadienis 14.50–15.35 302
32. Zajankauskienė Violeta Matematika Ketvirtadienis 14.50–15.35 207
33. Bartkuvienė Virginija Matematika Ketvirtadienis 14.50–15.35 301
34. Lietuvninkienė Kristina Biologija Ketvirtadienis 14.50–15.35 217
35. Kanonenkienė Akseverina Užsienio (rusų) kalba Ketvirtadienis 14.50–15.35 106
36. Tremnerienė Rasa Chemija Ketvirtadienis 14.50–15.35 211
37. Guzavičius Mindaugas Istorija Ketvirtadienis 14.50–15.35 306
38. Gžibovskienė Aušrinė Užsienio (rusų) kalba Ketvirtadienis 14.50–15.35 203