Pamokų tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraštis 2019–2020 m. m. II pusmetis

Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis

PAMOKŲ LAIKAS

1. 08.00–08.45 
2. 08.55–09.40 
3. 09.50–10.35 
4. 11.00–11.45 
5. 12.10–12.55 
6. 13.05–13.50 
7. 14.00–14.45 
8. 14.50–15.35 

MOKOMŲJŲ DALYKŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2019–2020 MOKSLO METŲ II PUSMEČIUI 

Eil. nr. Mokytojo pavardė, vardas Dalykas Konsultacijos laikas (savaitės diena, valanda) Kabinetas
1.       Damušis Andrius Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 319
2.       Anisimavičienė Erika Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 303
3.       Dapkūnaitė Jūratė Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 206
4.       Kainauskienė Vaida Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 110
5.       Kvirevičienė Rasa Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 107
6.       Pranskevičiūtė Daiva Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 318
7.       Sinkevičienė Jolita Lietuvių kalba ir literatūra Pirmadienis 14.50–15.35 315
8.       Žukauskaitė Greta Istorija Pirmadienis 14.50–15.35 306
9.       Rekašienė Vilma Geografija Pirmadienis 14.50–15.35 313
10.    Voitiuk Danutė Biologija Pirmadienis 14.50–15.35 103
11.    Budrys Antanas Informacinės technologijos Pirmadienis 14.50–15.35 114
12.    Būdininkienė Jurgita Užsienio (vokiečių) kalba Pirmadienis 14.50–15.35 109
13.    Jociuvienė Lina Matematika Antradienis 14.50–15.35 216
14.    Karpavičienė Vida Matematika Antradienis 14.50–15.35 307
15.    Mockienė Marytė Matematika Antradienis 14.50–15.35 302
16.    Saukienė Sonata Matematika Antradienis 14.50–15.35 311
17.    Zajankauskienė Violeta Matematika Antradienis 14.50–15.35 207
18.    Bartkuvienė Virginija Matematika Antradienis 14.50–15.35 301
19.    Kaminskienė Inga Informacinės technologijos Antradienis 14.50–15.35 204
20.    Pėčelienė Rima Informacinės technologijos Antradienis 14.50–15.35 114
21.    Medelienė Kristina Istorija Antradienis 14.50–15.35 219
22.    Lietuvninkienė Kristina Biologija Antradienis 14.50–15.35 217
23.    Kanonenkienė Akseverina Užsienio (rusų) kalba Antradienis 14.50–15.35 106
24.    Smelstorienė Odeta Geografija Trečiadienis 14.50–15.35 311
25.    Bielevičienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 305
26.    Burbienė Eglė Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 320
27.    Čėsnienė Daiva Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 201
28.    Čivinskienė Laima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 105
29.    Fabričnaja Rima Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 116
30.    Grikietienė Andžela Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 218
31.    Mickevičienė Jolanta Užsienio (anglų)  kalba Trečiadienis 14.50–15.35 304
32.    Paškauskienė Daiva Biologija Trečiadienis 14.50–15.35 213
33.    Bartelienė Neringa Fizika Trečiadienis 14.50–15.35 321
34.    Martišienė Dalia Chemija Ketvirtadienis 14.50–15.35 317
35.    Lesčiukaitienė Danutė Chemija Ketvirtadienis 14.50–15.35 210
36.    Skamarakienė Irena Fizika Ketvirtadienis 14.50–15.35 313
37.    Pačkauskaitė-Venckūnienė Virginija Istorija Ketvirtadienis 14.50–15.35 317
38.    Gžibovskienė Aušrinė Užsienio (rusų) kalba Ketvirtadienis 14.50–15.35 203