2022 m. gruodžio 14 d., organizuojama TĖVŲ DIENA

Laba diena mokinių Tėveliai,

2022 m. gruodžio 14 d., trečiadienį, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje organizuojama TĖVŲ DIENA. Galite atvykti į susitikimus su  dėstančiais mokytojais, klasių vadovais su savo vaiku nuo 15.30 val. iki 18.00 val. jų kabinetuose.

Dalyvaudami Tėvų dienoje, turėsite galimybę susitikti su mokytojais, klasių vadovais, gimnazijos vadovais – aptarti mokinio pažangą, pasiekimus bei signalinius I pusmečio mokymosi rezultatus (signalinio pusmečio rezultatai bus išvedami gruodžio 5 d.). Sužinosite, kaip sekasi Jūsų sūnui ar dukrai, kuo galima pasidžiaugti, kokios yra problemos ir kaip jas reikėtų spręsti. Susitikimui su mokytoju  planuojama skirti 10 min.

Prašome pokalbiams su mokytojais registruotis el. p. budrys.antanas@gmail.com arba www.manodienynas.lt (rašydami gimnazijos dienyno administratoriui, nurodykite vaiko vardą, pavardę, klasę ir dalyko mokytoją, su kuriuo norėtumėte susitikti vardą, pavardę bei pageidaujamą susitikimo laiką). Registruotis iki 2022 m. gruodžio 13 d. 12.00 val.

Nuoširdžiai kviečiame visus Jus gruodžio 14 d. 18.15 val. į gimnazijos salėje (II a.) organizuojamą prieškalėdinį koncertą „Gerumu sušildyk“.

TIKIMĖS JŪSŲ AKTYVAUS DALYVAVIMO, NUOŠIRDAUS BENDRAVIMO IR BENDRADARBIAVIMO.

Mokytojų ir kabinetų sąrašas