2023 m. gegužės 11 d., organizuojama TĖVŲ DIENA

Laba diena, 2023 m. gegužės 11 d., ketvirtadienį Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje organizuojama TĖVŲ DIENA. Galite atvykti į susitikimus su dėstančiais mokytojais, klasių vadovais su savo vaiku nuo 15.30 val. iki 18.00 val. jų kabinetuose.

Dalyvaudami Tėvų dienoje, turėsite galimybę susitikti su mokytojais, klasių vadovais, gimnazijos vadovais – aptarti mokinio pažangą, pasiekimus bei signalinius II pusmečio mokymosi rezultatus (signalinio pusmečio rezultatai bus išvedami gegužės 5 d.). Sužinosite, kaip sekasi Jūsų sūnui ar dukrai, kuo galima pasidžiaugti, kokios yra problemos ir kaip jas reikėtų spręsti. Susitikimui su mokytoju  planuojama skirti 10 min.

Prašome pokalbiams su mokytojais registruotis el. p. budrys.antanas@gmail.com arba www.manodienynas.lt (rašydami gimnazijos dienyno administratoriui, nurodykite vaiko vardą, pavardę, klasę ir dalyko mokytoją, su kuriuo norėtumėte susitikti vardą, pavardę bei pageidaujamą susitikimo laiką). Registruotis iki 2023 m. gegužės 10 d. 12.00 val.

TIKIMĖS JŪSŲ AKTYVAUS DALYVAVIMO, NUOŠIRDAUS BENDRAVIMO IR BENDRADARBIAVIMO.

Lauksime atvykstant.

Mokytojų ir kabinetų sąrašas