38-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, subūrusi 90 geriausiai rajoninio etapo užduotis atlikusių 9–12 klasių mokinių, vyko gegužės 4–6 dienomis Tauragės Žalgirių gimnazijoje. Šalies etape dalyvavo ir du mūsų gimnazijos mokiniai: IIA klasės mokinė Berenika Bakšaitė bei IIIA klasės gimnazistas Simas Šukaitis.
Olimpiados metu mokiniams teko atlikti įvairias užduotis. Pirmąją dieną jie tikrino savo teorines žinias, demonstravo esė rašymo gebėjimus ir atliko kompiuterinius tyrimus internete. Kitą dieną gimnazistai turėjo palikti mokyklos ribas ir savo žinias pritaikyti praktiškai – atlikti aplinkos tyrimus tiek mieste, tiek gamtoje. Sugrįžus į mokyklą jų dar laukė vaizdinės užduotys.
Po įtemptų ir daug pastangų pareikalavusių dienų sėkmė nusišypsojo vienam mūsų gimnazijos mokiniui. Simas Šukaitis, IIIA kl., puikiai atlikęs visas užduotis, olimpiadoje iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomu bei bronzos medaliu.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazistą!
Berenika Bakšaitė, IIA kl. gimnazistė




