„700 eilučių laisvei“ arba Knygų mugės aidas

Vasario 24 d. grupė gimnazijos bendruomenės narių lankėsi vienoje didžiausių knygos ir muzikos mylėtojų šventėje – Vilniaus knygų mugėje. Susitikimai, renginiai, žymūs žmonės, pokalbiai, autografai ir knygos, knygos, knygos… Kiekvieno norui, skoniui ir kišenei. Šiemet mugės šūkis – „700 eilučių laisvei“, ji buvo skirta mėgautis 700-ojo Vilniaus gimtadienio metais bei tęsti palaikymą už kiekvienam mūsų tokią svarbią laisvę.

Mokiniai dalyvavo knygų pristatymuose, muzikos salėje bendravo su kūrėjais ir atlikėjais, stebėjo koncertus. Taip ugdomas savarankiškumas, kultūrinės ir bendravimo kompetencijos, auga savimonė ir meilė knygai. Grįžome praturtėję dvasiškai ir laimingi. Grįždami dalinomės įspūdžiais, įsigytomis knygomis, plokštelėmis ir svarstėme, kurią knygą skaitysime pirmiausiai, kurią kažkam dovanosime.

Vilniaus knygų mugė – puikus edukacinis renginys, populiarinantis knygų skaitymą ir kaip teigia jos organizatoriai, tai „keturios dienos geriausių knygų, muzikos, filmų, pokalbių, susitikimų ir emocijų.“

Bibliotekos vedėja Joalita Arbačiauskienė