AuthorAntanas
Vizitas Turkijoje
Šių metų sausio 12-18 dienomis 5 žmonių komanda atstovaus mūsų gimnaziją Turkijoje, Kirsehir mieste. Mokinės Raminta Keršytė ir Gintarė Liaudinskaitė pristatys plakatą apie tradicinius lietuviškus valgius ir papasakos apie jų gaminimo būdus. Gimnazistės diskutuos su bendraamžiais iš kitų šalių apie jaunimo kasdieninius valgymo įpročius ir apibendrins anketų atsakymų rezultatus. Apklausoje apie kasdieninę mitybą dalyvavo apie 80 procentų mokinių iš kiekvienos projekte dalyvaujančios mokyklos. Skaityti daugiau >>
Susitikimas Belgijoje
Spalio 21-25 d. mes, keturi „Aušros“ gimnazijos mokiniai, Paulina Viktažentytė ir Matas Grikietis IV A kl., bei Dovilė Raibikytė ir Paulina Bagdonaitė III D kl., taip pat mokytojos, projekto koordinatorė A. Grikietienė ir anglų kalbos mokytoja L. Čivinskienė, dalyvavome pirmajame šalių partnerių susitikime Belgijoje, kuriame ne tik turėjome puikią progą paskanauti vietinių valgių, bet ir pažinti pačią šalį. Skaityti daugiau >>





08-11-24