Brigitos Bulotaitės personalinė paroda

„Mene esmingiausia kaip tik tai, ko kitaip išreikšti neįmanoma.“

– Žoržas Brakas.

Meno kūrinys – tai žvilgsnis į menininko vidinį pasaulį. Dažnai žodžių nepakanka išreikšti tai, ką jaučiame, išgyvename. Tam menas ir skirtas – skleisti mintį, sukelti emociją žiūrovui.

Jau ne pirmą kartą mūsų gimnazijos IVA klasės mokinė Brigita Bulotaitė (mokytoja R. Viktažentienė) kviečia į jos asmeninę kūrybinių darbų parodą. „Vidinis pasaulis“ – tai paroda, kurioje susipina skirtingos piešinių kūrimo istorijos, o svarbiausia – atsiskleidžiamas Brigitos, kaip menininkės, įvairiapusiškumas. Pati Brigita apie parodą kalba taip: „Šita paroda susideda iš darbų, kurie susikaupė per pastaruosius metus. Jie neturi jokio nuoseklumo ar bendros minties. Tačiau galima įžvelgti mano vidinio pasaulio sukeltas emocijas. Kiekvienas darbas, darytas skirtingu metu – vieni gali pasakoti istoriją, o kiti tiesiog sukelti susidomėjimą. Darydama šiuos darbus dažnai pradėdavau viena idėja, bet proceso metu galiausiai nuspręsdavau kita linkme pakeisti darbą, dėl to vienus piešiau net kelis mėnesius, o kitus padarydavau vienu prisėdimu.“

Kviečiame užsukti į gimnazijos II aukšto fojė ir pasidžiaugti abiturientės darbais. Kiekvienas kūrinys – istorija, kuri kiekvienam žmogui gali būti suprantama kitaip. Apsilankykite parodoje – nebijokite atrasti kūriniuose savo istorijos!

Viktorija Klimaitė, IVE kl. gimnazistė