Gimnazijos partnerystė „Erasmus+“ projekte
Gruodžio 1 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Marijampolės J. Totoraičio progimnazija, pagal kurią, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, kaip partnerė, dalyvaus Erasmus+ projekto „Smart Waste Management for Smarter Cluster Schools“ („Sumanus atliekų panaudojimas išmanių mokyklų grupėje“) veiklose. Sumanus atliekų panaudojimas – švaresnė ir gražesnė aplinka – tai pagrindinis projekto tikslas. Gimnazijos bendruomenės nariai dalyvaus seminaruose, dirbtuvėse ir kt. Skaityti daugiau >>













