Dėl lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinio brandos egzamino rugpjūčio 4 d.

Mieli kandidatai, pateikiame informaciją iš sistemos KELTAS.

Rugpjūčio 4 dieną atvykdami į lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinį brandos egzaminą Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje, privalote ne tik turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje) ar vairuotojo pažymėjimą, bet ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), nes privalomą apsaugos priemonių dėvėjimą viešoje vietoje numato ekstremalią situaciją reglamentuojantys teisės aktai.

Atvykdami į brandos egzamino centrą – Vilkaviškio ‚Aušros“ gimnaziją, iki 8.45 val. turite būti sveiki, neturėti pareigos izoliuotis ar laikytis kitų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nustatytų, neleidžiančių dalyvauti egzamine įpareigojimų.

Tų, kuriems pasireikš viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų infekcinių susirgimų požymiai (karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), prašome į egzaminų centrą nevykti.

Jeigu minimi pažymiai pasireikš egzamino metu, prašome nedelsiant iš jo pasišalinti ir skambinti karštąja koronaviruso linija tel. 1808. ​Norėdami pasikonsultuoti, galite kasdien 8.00-23.00 valandomis nemokamai skambinti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562 (I-V 8.00-17.00; V 8.00-15.45) arba rašyti elektroniniu paštu koronavirusas@sam.lt.​