Fotografijos konkursas „Šabas“

Sveikiname Ievą Kučiauskaitę, IVD klasės mokinę, fotografijos konkurse „Šabas“ (studentų kategorijoje) laimėjusią III vietą.

Karantino metu Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centras organizavo fotografijos konkursą „Šabas“. Jo tikslas: skatinti susimąstyti apie pasaulio sukūrimą, grožį, poilsio vertę, santykį su Dievu, žmonėmis ir kūrinija. Pasak organizatorių, „šiandien ir mes išgyvenome savotišką šabą – atrodo, kad praktiškai visiškai buvo sustojęs gyvenimas, tačiau tai puikus laikas tobulinti savo įgūdžius ar atrasti naujus talentus“.

Džiugu, kad ir mūsų gimnazistai dalyvavo šiame konkurse. Viena iš jų yra Ieva Kučiauskaitė, kuri rado laiko ne tik ruoštis egzaminams, bet ir dalyvauti konkursuose. Ievutė dvejus metus puikiai lankė fotografijos pamokas, pateikė ne vieną kūrybingą darbų prezentaciją pamokų metu, fotografijas eksponavo mokyklos erdvėje ir virtualioje parodoje „Atverkime langus“. Gimnazistė nepaliaujamai fotografavo, stebindama mus žanrų įvairumu, savitu požiūriu į gamtą ir į žmogų. Jos puikios kompozicijos ir nestandartiniai ieškojimai skatino vidinį augimą… Siurrealistinės kompozicijos bei subtilūs koloritai džiugino mūsų akis… Mokytojui malonu teikti konsultacijas talentingiems, smalsiems, kūrybingiems mokiniams ir stebėti, kaip rezultatai džiugina jaunus kūrėjus, nes auga jų dalykinė kompetencija ir sukauptos žinios. Žinoma, neabejotinas talentas bus labai naudingas studijų metu.

Linkime, kad pasisektų puikiai išlaikyti pasirinktus brandos egzaminus ir įstoti į VU Kūrybinių komunikacijų arba VGTU Kūrybinių industrijų programą. Sėkmės!

Fotografijos mokytoja R. Viktažentienė