„Gamtos herojai“ 2020

Konkurso, kurį  organizavo ir vykdė aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“, tikslas buvo įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektiną pavyzdį kitoms ugdymo įstaigoms.

Dalyvių pateiktų veiklų tinkamumas buvo vertinamas remiantis 2015 m. Jungtinių tautų Generalinėje asamblėjoje pasiūlytais 17 darnaus vystymosi tikslų, iš jų išskiriant ir apjungiant ugdymo įstaigoms, pedagogams ir mokiniams pačius aktualiausius: nelygybės mažinimą, gerą sveikatą ir gerovę, kokybišką išsilavinimą, atsakingą vartojimą, klimato kaitos poveikio mažinimą, gyvybę Žemėje bei Vandenyse.

Mūsų gimnazija buvo apdovanota padėka už aplinkosauginio švietimo populiarinimą jaunosios kartos tarpe bei idėjų sklaidą, įkvepiant ne tik išmokti bet ir domėtis, už aktyvų žingeidumą, realiais darbais parodytą rūpestį savo aplinkai.

Biologijos mokytoja Daiva Paškauskienė