Gimnazijos atstovai tarptautinėje konferencijoje Seinuose

Birželio 21 d. mūsų gimnazijos atstovai, parengę verslo planą ir pateikę idėją kaip jį įgyvendinti, dalyvavo konferencijoje „Tarpvalstybinio bendradarbiavimo katalizatorius „Targovisko-Turgus“. Konferencija vyko Seinuose, įgyvendinant projektą „Tarpvalstybinio bendradarbiavimo katalizatorius „Turgus-Targovisko“.  Pagrindinis projekto tikslas – skatinti jaunimo verslumą iš Alytaus, Marijampolės, Birštono bei Suvalkų regionų.

Dalyvaudami projekte, jaunuoliai iš Lietuvos ir iš Lenkijos, ugdėsi kūrybiškumą, lavino įgūdžius kaip  įgyvendinti verslo idėjas. Projekto veiklomis buvo siekiama didinti jaunimo iniciatyvumą ir galimybes  kurti savo verslus, darbo vietas. Konferencijoje buvo pristatytos investavimo ir kitos galimybės bei iššūkiai vystant verslą, ypač pasienio regione. Konferencijos dalyviams buvo pristatyti Lietuvos ir Lenkijos pasienio regiono jaunimo parengti verslo planai, geriausi jų  apdovanoti.  Gimnazijos merginų komanda pateikė verslo idėją gaminti rankų darbo ekologiškus muilus.

Džiaugiamės, kad sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos komandą. IIE klasės mokinių: Upės Čivinskaitės, Rimantės Brundzaitės, Benitos Ožalaitės, Justės Ochocinskaitės ir Ugnės Simniškytės parengtas verslo planas buvo tarp trijų geriausių lietuvių parengtų planų.