Instaliacija „Gėlės mamai“

Visi žinome, kad gegužės pirmas sekmadienis – mamos diena. Skaistė Gružinskaitė, IA klasės mokinė bibliotekoje mamos dienai sukūrė instaliaciją iš gėlių (mokytoja R. Viktažentienė).

Skaistės darbai pasižymi geru spalvų deriniu, kruopštumu ir estetika. Svarbu ne tik tvarkingai išlankstyti gėles, bet ir moderniai jas pateikti žiūrovui. Todėl dabar bibliotekos lankytojai gali ne tik paskaityti knygas, bet ir pasidomėti, kaip pūkuotos juostelės gali virsti tikromis gėlėmis.