KALĖDŲ EGLĖ

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių. Šventiška atmosfera, kokybiškas laikas su pačiais artimiausiais, skanūs kūčių patiekalai kalėdinį laikotarpį paverčia užburiančiu, stebuklingu. Tai tradicinė šventė, turinti savo simbolius: mandarinus, Kalėdų senelį bei, žinoma, eglutę.

Vilkaviškio miesto sodas šventiniu laikotarpiu pasipuošia įvairiaspalvėmis eglutėmis, kurias paruošia įvairios miesto organizacijos. Mūsų gimnazija taip pat jungiasi prie šios gražios iniciatyvos. Šiais laikais ypač svarbi tvarumo idėja, dėl to gimnazijos eglutė yra pagaminta iš natūralių medžiagų: šieno, medienos, senų knygų ir papuošta pušies šakelėmis bei šviesos girliandomis. Prie kompozicijos gimimo prisidėjo ne tik dailės ir technologijų mokytojai, bet ir jų mokiniai bei kiti gimnazijos bendruomenės nariai. Džiaugiamės, kad šventiniu laikotarpiu gimnazijos bendrystės simboliu galės pasidžiaugti visi miesto gyventojai ir svečiai.

Kalėdinės eglutės idėjos subrandinimas ir jos įgyvendinimas primena svarbiausią, ne tik Kalėdinio laikotarpio, vertybę – bendrystę ir šilumą, kurią žmonės skleidžia vieni kitiems: „Kalėdos – tai ne blizgučiai ir ne lemputės. Tai vidinė šviesa mūsų širdyje – gerumas ir džiaugsmas.“

Viktorija Klimaitė, IVE kl.