Kūrybinių darbų paroda „LIKIMAS – MŪSŲ RANKOSE…“

Gimnazijoje prie informacinio centro – eksponuojama 2019–2020 mokslo metų dailės ir fotografijos mokyklinio brandos egzamino kūrybinių darbų paroda „Likimas – mūsų rankose…“. Tai Andželikos Vasiliauskaitės, Gabijos Radzevičiūtės, Justės Bunikytės,  Matildos Kalvaitytės, Roko Paulausko bei Jorio Galinsko darbai.

Parodoje gausu tapybos, grafikos, skulptūros bei fotografijos darbų. Jie stebina atlikimo technikų, braižų, žanrų  bei koloritų įvairove taip pat nukelia mus į realistinį ar siurrealistinį pasaulį. Pasakojimas spalva ir linija leidžia pajusti kiekvieno autoriaus individualumą ir savos idėjos išplėtojimą.

Trumpai apžvelkime darbus. Tapybiniame natiurmorte „12“ galime  įžvelgti zodiako ženklų simboliką, realistiniame portrete „Žemės likimas – mūsų rankose“ pamatyti „motiną žemę“ susirūpinusią dėl ekologinių problemų. Grafikos darbas „Saldūs sapnai“ nukelia mus į saldų sapnų pasaulį, o „Vidinis pasaulis“  moterį tapatina su gėlėmis. Portretinių fotografijų cikle „Spalvos“ -galime matyti jauno žmogaus emocijų ir spalvų santykį. Mitologinės kaukės stebina novatoriškumu. Tai plastiko su fosforu liejimas į silikonines formas.

Galime džiaugtis ir didžiuotis buvusių mokinių darbais.  Jų įvertinimas buvo puikus. Visi įveikė nuotolinį mokymąsi ir nuotolinį egzaminų laikymą. Tikrai, juk likimas jūsų rankose…kūrybiškumas, talentas, didelis darbas ir truputis sėkmės sudaro puikias galimybes ateičiai.  Sėkmės jums tolimesnės studijose…

Dailės ir fotografijos mokytoja R. Viktažentienė