Kviečiame dalyvauti Karjeros dienos renginiuose!

Kuo būti? Kur studijuoti? Ką pasirinkti? Ar tai mano profesija? Į šiuos ir kitus klausimus bus galima surasti atsakymus kovo 3 d. dalyvaujant Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje organizuojamoje „Karjeros dienoje 2023“.

„Karjeros dienos 2023“ renginiai prasidės kovo 2 d. nuotoline paskaita tėvams „Mano vaikas renkasi karjeros kelią. Kokio linkiu: laimingo ar sėkmingo?“ Lekt. karjeros konsultantė Daiva Šilienė.

Kovo 3 d., penktadienį, nuo 8 iki 13 val. vyks paskaitos ir kiti užsiėmimai mokiniams, į kuriuos kviečiame atvykti ir gimnazistų tėvus, kitų Vilkaviškio rajono gimnazijų mokinius. Su renginio programa galima susipažinti čia.

Gimnazijos II aukšto erdvėse vyks individualios konsultacijos prie mokymo įstaigų ar kitų institucijų stendų. 13 val. kviečiame rinktis į klases ir kartu su klasių vadovais aptarti, reflektuoti „Karjeros dienos 2023“ veiklas, pasidalinti įspūdžiais.

Jau tapo tradicija kasmet organizuoti dieną, kuomet  gimnazistams sudaromos galimybės dalyvauti paskaitose ir patirtiniuose užsiėmimuose, skatinančiuose ugdytis karjeros kompetencijas, kurios padės susipažinti su aukštosiomis ir profesinėmis mokyklomis, studijų programomis, įvairiomis profesijomis, veiklomis ir labiau pažinti save, tikslingiau planuoti savo ateitį.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!