LIETUVA gimnazijoje

Spalio 21 d. gimnazijoje lankėsi Valstybinio dainų ir šokių ansamblio LIETUVA baletmeisterė Loreta Putvinskaitė. Loreta yra viena iš ansamblio šokėjų, kuri, baigusi šokėjos karjerą, pasirinko darbą ansamblyje LIETUVA.

Gimnazijos salėje susitikime su baletmeistere dalyvavo per 60 mokinių. Jie motyvacinėje pamokoje, klausėsi Loretos pasakojimo apie jos karjerą, kaip ji augo ir tapo Valstybinio dainų ir šokio ansamblio LIETUVA šokėja. Susitikimo metu gimnazistai stebėjo ir išbandė save šokio pamokoje, kurią vedė baletmeisterė. Kiekvienas, susitikime dalyvavęs mokinys, ir galvojantis sieti gyvenimą su menu, susimąstė apie iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint tapti šokėju, muzikantu, dainininku ar dailininku, kokios milžiniškos pastangos reikalingos siekiant svajonės, ir kiek džiugesio menininkas gali suteikti aplinkiniams, kuomet atranda save ir realizuoja savo talentus.

Valstybinio dainų ir šokių ansamblio LIETUVA baletmeisterė Loreta Putvinskaitė taip pat bendravo su gimnazijos merginų šokio kolektyvu „NORIJA“. Šokėjos ne tik turėjo galimybę daugiau sužinoti apie patį ansamblį, bet drauge su baletmeistere padirbėti mokinantis vieną iš ansamblio šokėjų programos pasirodymų šokį. „NORIJA“ šokėjos jį pristatys gimnazijos renginiuose bei dalyvaudamos įvairiuose šokio festivaliuose ir konkursuose, įtraukdamos į kolektyvo pasirodymų programą.

Susitikimas su baletmeistere Loreta Putvinskaite suorganizuotas gimnazijoje, įgyvendinant gimnazijos veiklos tobulinimo plano 1.10. veiklą – Kūrybinio šokio dirbtuvių organizavimas (projektas „Kokybės krepšelis“).