Minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį!

Gimnazijos bendruomenė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį pasitiko džiaugsmingai ir šventiškai. Antradienio rytą gimnazijos mokinių atstovai sveikino miestiečius artėjančios šventės proga. Nudžiuginti žmonių geranoriškumo, nuoširdžių šypsenų ir apsikabinimų, gimnazistai įsitikino, kad branginti Laisvę, džiaugtis ja turime visi.

Šventinės popietės į aktų salę susirinko jaunesniųjų klasių mokiniai. Meninio skaitymo konkurso dalyvių kompozicija „Neramioji knyga“, kurią skaitė III klasių mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rasos Kvirevičienės, privertė suklusti ir susimąstyti. Ar vertiname knygą, ar branginame lietuvišką žodį? Visus susirinkusius Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga pasveikino gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas. Renginio vedėja, IA kl. mokinė Gustė Jacinkevičiūtė, kvietė visus džiaugtis, kad esame laisvi ir tuo didžiuotis. Kovo 11-osios šventė simbolizuoja Lietuvos vienybę ir dvasią. Laisvė – būtina laimės sąlyga. Tik laimingas žmogus gali būti laisvas. O laimingas tada, kai suranda laiko muzikai, poezijai, kelionėms.

Gimnazijos bendruomenės nariai turėjo unikalią galimybę švęsti 30-metį pakiliai ir netradiciškai. Skambanti ypatinga muzika, atliekama Remigijaus Rančio ir Vadimo Stankevičiaus, suteikė laisvės mintims, svajonėms. Būkime laisvi ir tikėkimės, kad mūsų, laisvės vaikų, svajonės išsipildys.

Džiaukimės, švęskime, mylėkime ne tik vieni kitus, bet ir Lietuvą!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Laukaitienė