Mokinių dalyvavimas konkurse „Būk (ne) madingas“

Mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo vaizdo įrašų konkurse „Būk (ne) madingas“, kurio tikslas – atkreipti dėmesį į jaunimo socialines problemas ir skatinti sąmoningumą. Pagalbos mokiniui specialisčių paskatinti, IE klasės mokiniai susibūrė į dvi komandas ir sukūrė du vaizdo įrašus. Komandos nuodugniai išnagrinėjo temą, siekdama pateikti tikrovišką ir įtikinamą vaizdą. Sukurti mokinių filmukai atskleidžia, kaip lengvai jaunimas gali gauti psichotropines medžiagas ir kokią įtaką šios medžiagos daro jaunuolių socialiniam gyvenimui, sveikatai ir ateičiai.

Konkursas „Būk (ne) madingas“ mokiniams suteikė puikią galimybę išreikšti savo nuomonę ir prisidėti prie svarbių socialinių klausimų sprendimo. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokinių darbai pasižymėjo savo kūrybiškumu ir aktualumu, o dalyvavimas konkurse padėjo gilinti žinias apie psichotropinių medžiagų keliamas grėsmes bei skatino sąmoningumą tarp bendraamžių.

Šiandien mokiniai buvo maloniai nustebinti Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro įvertinimu ir įteiktais prizais, kurie visiems sukėlė šypsenas ir praskaidrino dieną.