Mokinių darbų paroda

Mieli mūsų mokyklos bendruomenės nariai! Ar atkreipėte dėmesį į tai, kas dedasi mokyklos koridoriuose? Ten nuolat galima rasti eksponuojamus mokinių darbus, galime jais pasigrožėti bei pasidžiaugti tuo, kad turime savo gretose tokių šaunių menininkų.

Šį kartą, smalsumo vedami, kviečiame apsilankyti gimnazijos antrame aukšte, kur šiuo metu yra eksponuojama trijų mokinių kūrybinių darbų paroda. IVD klasės mokinė Orinta Didžiūnaitė dalinasi savo trimis siurrealistiniais grafiniais darbais „Laikas“. Taip pat grafikos triptiką, pavadinimu „Avinėlių paslaptys“, pristato IVD klasės mokinys Paulius Jakevičius. Bei trečioji mokinė – Brigita Bulotaitė (IIIA) – papuošė antrojo aukšto fojė iš statybinio glaisto padarytais reljefiniais darbais, kurie vadinasi „Laikmečio kontrastas“. Brigita su mielu noru pasidalino apie tai, kaip atsirado darbų idėjos, ką ji bandė perteikti bei kokias mintis jai sukėlė šis kūrybos procesas:

 „Tuo metu, kai kilo idėja, mano namuose buvo neseniai pabaigti remonto darbai ir rūsys buvo apkrautas atlikusiomis statybinėmis medžiagomis, tad sugalvojau panaudoti statybinį glaistą ant drobės. Man patiko tai, nes buvo galima ne tik pamatyti, bet ir pajausti kiekvieną liniją, vingį. Vėliau nusprendžiau sukurti darbą tik iš statybinio glaisto ir senų, nenaudojimų daiktų.

Pirmame darbe bandžiau pavaizduoti jūros bangas, o kitų idėjos kilo spontaniškai. Jas padiktavo rasti seni, nenaudojami daiktai“.

Mes galime tik pasidžiaugti, jog mūsų mokykloje mokosi tokie gabūs ir kūrybingi mokiniai. Jie meną gali sukurti tiesiog iš nenaudojamų daiktų.

Eglė Adomavičiūtė ir Viktorija Klimaitė, IIIE kl. gimnazistės