Mokinių kūrybinių darbų pristatymas

Štai ir atėjo metas, kai visi galime pajusti vasariško vėjo dvelksmą, saulės spindulių ir vėjo gūsių prisilietimus, kurie kviečia, vilioja atsikvėpti, pailsėti po tikrai nelengvo laikotarpio. Šie mokslo metai mums pateikė daug iššūkių ir davė naujų patirčių. Nepaisant to, besibaigiant mokslo metams, norisi pasidžiaugti nuveiktais darbais. Ypač džiugu, jog nuotolinis darbas ir mokymasis neatėmė noro kurti, išreikšti mintis ir išgyvenimus savaip, neįprastai. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokinės: Miglena Petraitytė (IIB kl.) ir Gabrielė Sankauskaitė (IIC kl.), savo kūrybinius darbus  šiuo metu eksponuoja gimnazijos erdvėse. Šie darbai sukurti norint dalyvauti technologijų olimpiadoje.

Gabrielė Sankauskaitė, (IIC kl.) mokinė, olimpiadoje pristatė mišria technika sukurtus paveikslus su šviesos instaliacija. Išmėginti neįprastą tapybos, tekstilės ir šviesos efekto derinį kūryboje Gabrielę įkvėpė jos giminaitė. Paveikslo „Vilties drugys“ viziją  Gabrielė brandino savyje gana ilgą laiką, tačiau užtruko, kol išdrįso ja pasidalinti. Įgyvendinti šiam projektui trūko tik padrąsinimo, patarimo ir palaikymo. Kitas Gabrielės Sankauskaitės kūrinys „Aguonos“ buvo sukurtas 2021 m. technologijų olimpiados II etapo metu. Už šį darbą Gabrielei buvo skirta trečioji vieta.

Miglena Petraitytė, (IIB kl.) mokinė, kūryboje mėgstanti išmėginti netradicines, neįprastas priemones, pristato kūrinį, kuris stebina ne tik pasirinktomis priemonėmis, bet ir originalumu bei elegancija. Miglena savo kūriniu siunčia mums visiems žinią, jog į kiekvieną situaciją galime žvelgti savaip, su polėkiu ir pozityvumu. Iš medicininių kaukių ir guminių pirštinių sukurta elegantiška suknelė kalba apie jos autorę, kaip apie pozityvią, išradingą ir kūrybišką asmenybę. Prie neįprasto apdaro derinamas papuošalas, pagamintas iš buityje naudojamų daiktų, skatina susimąstyti apie vartojimą ir tvarumą. Miglenos Petraitytė už šį derinį 2021 m. technologijų olimpiados II etape buvo įvertinta nominacija už kūrybiškumą ir inovatyvumą.

Nuoširdus ačiū mokinėms už ryžtą ir drąsą kurti ir stebinti mus. Su pačiais gražiausiais linkėjimais palydime Jus į  vasaros atostogas ir lauksime sugrįžtant su naujomis jėgomis ir idėjomis.

Technologijų mokytoja Jurgita Rutkauskienė