Nebijokim iššūkių

Ne naujiena, jog nuotolinis mokymasis mažina mokinių motyvaciją. Džiaugiuosi, jog šis sunkus laikotarpis neužgniaužė mano noro parodyti žinias. Padrąsinta savo anglų kalbos mokytojos Andželos Grikietienės, nusprendžiau sudalyvauti 9–10 kl, anglų kalbos konkurse. Šio etapo metu kiekvienas mokinys turėjo parašyti straipsnį, remdamasis parodytu vaizdo įrašu. Rezultatas mane nustebino – mokyklos etape laimėjau 2 vietą. Pirmas kartas dalyvaujant rajoninėje olimpiadoje buvo pilnas streso bei įtampos – juk pirmą kartą viešai kalbėjau anglų kalba (šio etapo metu parašius straipsnį reikėjo kalbėti ir monologą), tačiau konkurso rezultatais pati negalėjau patikėti – 1 vieta! Po įdėto didelio darbo bei pastangų pasiekiau paskutinį – šalies – konkurso etapą. Straipsnio rašymas, monologas ir naujas iššūkis – dialogas – mane gąsdino, tačiau savo jėgomis pasitikėjau. Nors ir nelaimėjau prizinės vietos, tačiau kaip prizą gavau nemokamą prisijungimą prie elektroninės knygų bibliotekos.

Įspūdžiai ir prisiminimai po konkurso išliks visą gyvenimą: pirmasis konkursas nuotoliniu būdu, be galo draugiški mokytojai, vertintojai bei dalyviai padėjo nurimti ir susikaupti savo užduoties atlikimo laikui. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti šiame konkurse. Tai buvo ne tik savo žinių patikrinimas bei tobulinimas, tačiau ir naujų pažinčių užmezgimas. Buvo gera bendrauti su vaikais iš visos Lietuvos.

Konkursai – sunkus bei daug pastangų pareikalaujantis iššūkis, tačiau įspūdžiai bei prisiminimai pasibaigus jam išlieka ilgam!  

Viktorija Klimaitė, IIE kl. gimnazistė