Nepamirštama diena – vaikų svajonės įgyvendinimas

Atrodo, taip neseniai buvo gruodžio 21 d. ir mes, IA klasės mokiniai, kvietėme visus į labdaringą kino vakarą „Padovanok bilietą į filmą“. Šio vakaro metu žiūrėjome filmą „Mano brolis vaikosi dinozaurus“ ir rinkome lėšas, kad galėtume išpildyti 53 Kybartų „Rasos“ mokykloje besimokančių vaikų svajonę pažiūrėti filmą kino teatre. Vakaro metu pavyko surinkti nemažą sumą pinigų, tad jau tada žinojome, kad visi kartu svajonę paversime realybe. Kovo 28 d. pakvietėme Kybartų „Rasos“ mokyklos ugdytinius su lydinčiais mokytojais į Vilkaviškio kultūros centrą pažiūrėti filmo „Didžioji ančių kelionė“. Ketvirtadienį po dviejų pamokų lydimi socialinės pedagogės bei Antano Budrio išskubėjome susitikti su vaikais ir išpildyti jų svajonę. Prieš filmą sveikinimo žodžius sakė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos pavaduotoja ugdymui Rasa Laukaitienė bei socialinė pedagogė Rita Bandžiulienė. Po jautrios pradžios ir džiaugsmo, kad pagaliau įvyks tai, apie ką visi tyliai svajojome, užgeso salėje šviesos ir prasidėjo filmas, kuris visiems labai patiko. Žiūrėdami jį patyrėme daug gerų emocijų, buvo girdėti salėje vaikų juokas. Pasibaigus filmui vaikų laukė siurprizas – balionai, mūsų daryti sveikinimo atvirukai ir dovanėlės iš odontologijos klinikos „Neodenta“.

Daug šypsenų, gerų žodžių, džiaugsmo ir laimės netrūko visiems. Šis renginys ypatingas, jautėme šventę ir tikimės, kad lygiai taip pat jautėsi tie, kurie buvo pakviesti sudalyvauti joje. Dar kartą įsitikinome, kad darydami gerus darbus kartu mes tarsi suartėjame, jaučiamės laimingi.

Ir dar ne pabaiga! Kadangi liko nemaža suma Jūsų suaukotų pinigėlių, tad juos skirsime Kybartų „Rasos“ mokyklos ugdytinių kelionei į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą, esantį Klaipėdoje. Tikimės, kad ši kelionė, kuris įvyks gegužės mėnesį, atneš dar daugiau džiaugsmo vaikams ir suteiks nepamirštamų įspūdžių.

Norime padėkoti visai Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenei, Vilkaviškio LIONS klubui bei Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikai „Neodenta“ už vaikų svajonės įgyvendinimą.

Taigi, kaip sakė L. Tolstojus, malonumas daryti gera yra vienintelė tikra gyvenimo laimė.

Rugilė Liaudinskaitė, IA klasės mokinė