Nuoširdi bendrystė mus padaro stipresniais

Artėjant gražiausioms metų šventėms, gimnazijos mokinių tėvelius, kaip ir kasmet, pakvietėme į Tėvų dieną individualiems susitikimams bei pokalbiams su dalykų mokytojais, klasių vadovėmis. Džiugu, kad tėvai mielai atsiliepia į kvietimą atvykti pasikalbėti, susipažinti, aptarti sėkmes, nesėkmes, kartu ieško būdų kaip padėti išspręsti problemas. Mūsų bendruomenės narių neišgąsdino šaltas oras ir užpustyti keliai, ir įvyko 318 mokinių tėvų ir mokytojų susitikimų. Jiems pasibaigus, visų bendruomenės narių laukėme aktų salėje, prieškalėdiniame koncerte „Gerumu sušildyk“. Šį vakarą norėjome prisiminti tai, kas gera, gražu, kas pripildo širdį skaidriausių emocijų ir gėrio.

Adventas yra metas įžiebti šviesą savo sieloje: pripažinimo, padrąsinimo, susikaupimo, meilės ir džiaugsmo šviesą. Gimnazistai dovanojo jausmingas dainas, nuoširdžius žodžius ir ypatingus šokius. Pakviesdami visus susiburti, kai už lango gili žiema ir stiprus šaltukas, norėjome, kad Kalėdų laukimas taptų maloniu stabtelėjimu kasdienių darbų sūkury, susimąstymo, ramybės akimirka. Niekada nebūna per daug dėkingumo, todėl dėkojome visiems, pildantiems gerų darbų aruodą, iš kurio galima pasisemti patirties, išminties, jėgų gyvenimui, kūrybinių minčių. Koncerto žiūrovai nuoširdžiai džiaugėsi gimnazistų atliekamomis dainomis, šokiais. Kalėdinius gėlių žiedus, kaip padėką už koncertą, įteikėme muzikos mokytojai Jurgitai Stražnickaitei. Šokių mokytojai Vilijai Jakubauskei padėkos gėlė iškeliavo į šiltus ir jaukius namus. Tikimės, kad nepritruks stiprios sveikatos ne tik vadovėms, bet ir visiems kitiems bendruomenės nariams.

Visada laukiame gimnazistų tėvelių, nes esame giliai įsitikinę, kad bendravimas ir bendradarbiavimas padeda mokiniui pasiekti geresnių rezultatų, lengviau išsiaiškinti lūkesčius. Tik visi kartu galime įveikti sunkumus, kurti ir veikti. Tegul visada ir visų širdyse būna Kalėdos! Šilumos ir jaukumo visų namams ir paties gražiausio Šv. Kalėdų stebuklo.

Rasa Laukaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui