Padėkos vakaras „Pažinti… Atrasti… Kurti… Svajoti…“

Besibaigiant mokslo metams, atsigręžiame atgal ir bandome prisiminti tai, ką pavyko nuveikti per mokslo metus. Šiltą gegužės 25d. pavakarę, gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradiciniu tapusį padėkos vakarą. Laiko upė kvietė visus atsigręžti atgal, į 2022–2023 m.m. Šie buvo dosnūs… laimėjimais ir pasiekimais. Gimnazijos bendruomenės narius sveikino ir dėkojo už rūpestį, nuoširdumą, pagalbą direktorius Arūnas Serneckas. 2022–2023 mokslo metų kelias buvo pažymėtas atradimų ir laimėjimų akimirkomis. Kasmet vis ilgėja konkursų ir olimpiadų nugalėtojų sąrašas, o tai reiškia, kad nestovime vietoje, dirbame, stengiamės, tobulėjame. Padėkos raštai ir suvenyrai buvo įteikti visiems gimnazistams, pasiekusiems akademinių laimėjimų ir garsinusiems „Aušros“ vardą. Laimėjimai olimpiadose, konkursuose – tai raktas į sėkmę, siekiant tolimesnių rezultatų. Renginio vedantieji Rusnė Mauručaitė (IC kl.) ir Titas Grygelaitis (IA kl.) džiaugėsi bendraamžių pasiekimais ir laimėjimais kartu su visa bendruomene.

Mokslas nebuvo ir niekada nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų… Visus mokslo metus šalia gimnazistų buvo mokytojai: jie rūpinosi mokinių gerove, spinduliavo šviesa, šiluma, pasiaukojimu. Gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas dėkojo mokytojams, tėvams už tai, kad mokslo kelyje mokinius palaiko, drąsina, dvasiškai stiprina, skleidžia ramybę ir išmintį, o tai reiškia – telkia ir artina.

Renginio metu bendruomenės nariai klausėsi, Simono Bušmos atliekamos ypatingos klasikinės gitaros muzikos bei mokinių atliekamų dainų ir nuoširdžių žodžių, skirtų patiems brangiausiems.