Konkursas „Įjunk Kalėdas!“
Grupė gimnazijos moksleivių dalyvavo VšĮ Informacijos technologijų mokymo centro organizuotame konkurse „Įjunk Kalėdas!“. Konkurso tikslas – pasitelkus kūrybiškumą ir meninę saviraišką plėtoti informacinių technologijų pažinimą, skatinti jaunimą kūrybiškai naudoti ugdymo procese jau įgytus skaitmeninius įgūdžius siekiant, kad konkurso metu įgyta patirtis vėliau skatintų juos rinktis su IKT naudojimu susijusias profesijas – kompiuterinės ir trimatės (3D) grafikos, vaizdo įrašymo, virtualiosios realybės kūrimo srityse. Skaityti daugiau >>













