Pagerbti aktyviausiai skaitantys knygas mokiniai

Kaip ir kasmet besibaigiant mokslo metams gimnazijos biblioteka aktyviausius savo skaitytojus pakvietė pabūti kartu prie arbatos puodelio ir pasidžiaugti, kad jie suranda laiko knygai. Gurkšnodami arbatą pasikalbėjome apie įdomias knygas, kokių knygų trūksta bibliotekoje, ką vieni kitiems galėtume rekomenduoti.

Aktyviausiais gimnazijos bibliotekos skaitytojais šiais mokslo metais tapo: Austėja Šlekaitytė (IC kl.), Gustė Remeikaitė, Samanta Anelauskaitė ir Viktorija Skauminaitė iš IE klasės, Evelina Būzmakovaitė (IIC kl.), Gabrielė Dabulevičiūtė (IID kl.), Evelina Tamošaitytė, Kornelija Dėnaitė ir Paulina Venskūnaitė iš IIIB klasės, Rusnė Lipskaitė (IIIC kl.), Ugnė Piliukaitytė (IVB kl.) ir Miglė Pakarskaitė (IVD kl.).

Rinkome ir aktyviausiai gimnazijos bibliotekoje skaitančią klasę. Ja tapo IE klasė, kurią lietuvių kalbos moko ir labiausiai skatina skaityti mokytoja Vaida Kainauskienė.

Džiaugiamės, kad šiais metais buvo nemažai skaitančių I gimnazijos klasės mokinių. Tikimės, kad ir kitais metais sulauksime aktyvių skaitytojų, neabejingų knygai, literatūrai, suprantančių knygos reikšmę gyvenime. Dėkojame visiems, kurie užsuka į gimnazijos biblioteką ir suranda laiko knygai ar pabuvimui kartu.

Bibliotekos vedėja J. Arbačiauskienė