Praktinė veikla „Mokinių patirtinis mokymasis gimnazijoje“ tėvams

Gimnazijos bendruomenė ilgą laiką drįso svajoti apie biochemijos laboratorijos įrengimą. To pasiekti galėjome dalyvaujant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte „Kokybės krepšelis“. Įgyvendindami veiklos tobulinimo planą, įkūrėme naujas mokomąsias erdves.

Biologijos mokytoja ekspertė Daiva Paškauskienė vasario 8 d. pakvietė gimnazistų tėvelius dalyvauti praktinėje veikloje „Mokinių patirtinis mokymasis gimnazijoje“. Visi turėjome  galimybę pamatyti ir iš arčiau susipažinti kokia įranga ir priemonėmis naudojasi mokiniais biochemijos laboratorijoje, kokius tiriamuosius darbus jie atlieka.

Buvo labai įdomu patiems per mikroskopą tyrinėti šuns, katės plaukus, stebėti elodėjos ląstelės sandarą, matyti judančius pirmuonis, lapo audinius. Visi dalyvavusieji praktinėje veikloje įsitikinome, kad  gamtos mokslų pamokos gali būti kitokios ir labai įdomios. Biologijos kabinete mokytoja pristatė edukacinės programinės įrangos „MozaBook“ galimybes, kurios pagalba mokiniams yra perteikiamos gamtos mokslų žinios vaizdingiau ir suprantamiau. 3D formatu mokiniai gali stebėti organus ir jų sistemas. Biochemijos laboratorijoje sudarytos puikios sąlygos mokiniams atlikti biologijos ir chemijos praktikos ir laboratorinius darbus, ruoštis brandos egzaminams, rengti brandos ir tiriamuosius darbus. Galime didžiuotis naujomis patalpomis šiuolaikiniam mokymuisi.