Projekto „Pozityvi bendruomenė – raktas į sėkmę“, veikla

Įgyvendindami projektą „Pozityvi bendruomenė- raktas į sėkmę“, kurį finansavo Vilkaviškio rajono savivaldybė pagal jaunimo iniciatyvų skatinimo projektą, pakvietėme „Juodos avies“ komandą, kuri keletą valandų gimnazijos aktų salėje vedė užsiėmimus. Mokinių mintys, pasibaigus mokymams:

Mokymuose „Juoda avis“ žaidėme labai įdomius žaidimus, diskutavome apie jausmus bei emocijas, sužinojome įdomių faktų apie mokinius, kurie dalyvavo mokymuose. Buvo labai smagiai ir turiningai praleistas laikas, per kurį sužinojau daug naudingos informacijos. (Evita)

Man ir draugams, kurie dalyvavome „Juodos avies“ mokymuose, labai patiko organizuotos veiklos. Gavome šansą susipažinti su bendraamžiais, tačiau pritrūko laiko. Jeigu bus galimybė sudalyvauti dar kartą, su mielu noru dalyvausim. (Justas)

Mokymų komanda moka bendrauti su jaunimu, tuo pačiu mokė mus dirbti kartu. Per šį užsiėmimą aš pažinau savo bendraamžius ir smagiai praleidau laiką. (Marta)

Buvo smagu pažinti „Juodos avies“ lektores. Gavome gyvenimiškų patarimų, žaidėme pasitikėjimo žaidimą, pasiskirstę poromis, turėjome galimybę pažinti vienas kitą. (Karolis)