Savivaldybės mero padėka gimnazijos bendruomenei

Gegužės 8 d. minima Tarptautinio raudonojo kryžiaus diena.

Vilkaviškyje šiai dienai skirtas renginys įvyko gegužės 17 dieną. Šventę organizavo Lietuvos raudonojo kryžiaus Vilkaviškio skyriaus savanoriai. Renginyje dalyvavo rajono iniciatyvūs žmonės, įmonių ir įstaigų atstovai, Savivaldybės vadovai ir svečiai Vokietijos Ahaus miesto Raudonojo kryžiaus. Renginyje dėkota savanoriams už pagalbą, priimant rajone ukrainiečių šeimas.

Gimnazijos bendruomenė buvo įvertint Mero padėkos raštu už iniciatyvumą, solidarumą, įkvepiantį pavyzdį kitiems, dalijimąsi gerumu, paramą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.

Gimnazijos mokytojai, mokiniai ir jų tėvai, atvykus pirmiesiems ukrainiečiams į rajoną, atsiliepė į Raudonojo kryžiaus ir kitų organizacijų kvietimą ir, nupirko ukrainiečių mokiniams   mokymo priemonių, kuprinių, surinko lėšų. Gimnazijoje mokosi keli ukrainiečiai, kuriuos moko gimnazijos mokytojai, rengia jiems mokymosi medžiagą, užduotis, teikia švietimo, socialinę, psichologinę pagalbą. Gimnazijos mokiniai demonstruoja draugiškumą, empatiją ir padeda bendraamžiams jaustis pilnaverčiais Lietuvos gyventojais. Ukrainiečių mokiniai ir jų tėvai yra dėkingi už gimnazijos bendruomenės dėmesį, paramą jiems ir palaikymą šiuo laikotarpiu.    

Balandžio 8–10 dienomis gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Pagalba ukrainiečiams“ – padėjo rinkti maisto produktus, kurią organizavo Lietuvos raudonojo kryžiaus Vilkaviškio skyrius.

Esame dėkingi mokiniams savanoriams, dalyvavusiems šioje akcijoje:   

 1. Astromskaitė Raminta, ID kl. 
 2. Andziulytė Aistė, IVB kl. 
 3. De Donato Ainė, ID kl. 
 4. Gilaitytė Rugilė, IIB kl.
 5. Krunkauskaitė Gabija, IID kl. 
 6. Krunkauskaitė Gustė, IID kl. 
 7. Lenčiauskaitė Lėja, IA kl. 
 8. Liebutė Ilmeda, IVB kl. 
 9. Mozūraitytė Ugnė, IA kl. 
 10. Narutavičiūtė Miglė, ID kl. 
 11. Penkaitytė Milda, IIA kl. 
 12. Petkevičius Ignas, IVA kl.
 13. Rinkevičiūtė Karina, IVA kl. 
 14. Rožaitytė Ema, IVA kl. 
 15. Stašiūnaitė Smiltė, ID kl. 
 16. Špringelytė Taja, ID kl. 
 17. Šabunkaitė Viktorija, ID kl.
 18. Ūsaitė Gabija, IIB kl.