Supynėm „Pavasarinę šokių pynę“

Štai ir įvyko IX Respublikinis šokio festivalis-konkursas „Pavasarinė šokių pynė“. Šiemet šokių pynę pynėm ne Vilkaviškio kultūros centro salėje, o pynė pynėsi per visą Lietuvą. Dalyviai dalyvavo iš visos Lietuvos, savo šokiais sujungdami gražiausius pynės raštus.

Visus, net 70 pasirodymų, vertino kompetentinga komisija:

  • Jovita Žakarienė šokio mokytoja metodininkė, Menų fabriko „Veiksmas“ vadovė;
  • Jurgita Plepytė Tautinių šokių ansamblio „Vaiva“ vadovė, Vilniaus Gabijos progimnazijos šokių mokytoja ir tautinių šokių kolektyvo „Gabija“ vadovė;
  • Vilija Jakubauskė šokio studijos „Šokantys bateliai“, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos merginų šokių grupės „Norija“ vadovė;
  • Natalija Yakover diplomuota šokių mokytoją turinti 18 metų darbo patirties šokio srityje. Tarptautinio šokio festivalio-konkurso „SPACE“, „Space christmas celebration“ ir Kėdainių tarptautinio šokio konkurso „Shock“, taip pat sėkmingai startavusios 2011 m. vasaros šokio stovyklos MAN organizatorė;
  • Laura Maškova Klaipėdos universiteto sportinių šokių katedros absolventė, Klaipėdos universiteto kūno kultūros katedros sporto magistrė, tarptautinės aerobinės gimnastikos teisėja ir trenerė. Licencijuota Zumba fitness instruktorė.

Vakar turėjome progą susimatyti su visais vadovais, aptarti renginį. Pabendravę su kolektyvų vadovais, sėkmingai jungėmis į susitikimą su dalyviais.

Visi kartu stebėjome prezentaciją, kurioje atsispindėjo laimėtos prizinės vietos, netgi du mažieji GRAND PRIX. Ir žinoma dydysis GRAND PRIX iškeliavo į Jurbarką šokio kolektyvui „ŠYPSENA“. Visi kartu renginio dalyviai galėjome stebėti šiuos GRAND PRIX pasirodymus.

Jau po renginio sulaukėme gražių atsiliepimų ne tik iš vadovų, bet ir iš dalyvių. Labai smagu, kad plečiasi draugų ratas. Labai tikimės, jog X Respublikinis šokio festivalis-konkursas „Pavasarinė šokių pynė“ vėl pinsis gyvai Vilkaviškio mieste.

Laimėjimai netrukus pasieks visus renginio dalyvius.

Organizatorius: šokio studija „Šokantys bateliai“ ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija.