Sveikiname Respublikinio ir rajoninio dailės konkursų nugalėtojas

Nors mokslo metai ir baigiasi, bet mes dar galime pasidžiaugti dailininkų laimėjimais. Sveikiname Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro organizuoto konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 2021–2022 m. m. III vietos laimėtoją Mildą Penkaitytę, IIA kl. Konkursui ji nupiešė piešinį „Vilkaviškio sinagogos liūdesio giesmė“.

Taip pat sveikiname rajoninio virtualaus kūrybinių darbų konkurso „Geriausias metų dailės darbas“ laimėtojas: Gustiną Maksvytytę IVB kl. – laureatė; Gustę Nikliauzaitę IIIB kl. ir Mildą Penkaitytę, IIA kl. – I vietos laimėtojos; Lėją Bendoraitytę, IC kl. – II vietos laimėtoja ir Aušrinę Juozelytę, IIC kl. – III vietos laimėtoja. Rajone organizuotam konkurse mokinės puikiai pademonstravo savo gabumus tapyboje bei grafikoje. Jos komisiją sužavėjo savitais braižais bei specifiniais piešinių koloritais ir kompozicijomis.

Džiaugiamės visų merginų pasiekimais ir linkime, kad vasara būtų kupina neišdildomų įspūdžių ir neišsenkamo kūrybinio polėkio.

Dailės mokytoja Reda Viktažentienė