„Tiltas į darbo rinką“

Šiandien trisdešimt, gimnazijos mokinių iš įvairių klasių, lankėsi renginyje „Tiltas į darbo rinką“, kuris vyko Atvirame jaunimo centre. Čia mokiniai galėjo susipažinti su mūsų rajono darbdaviais, kurie pristatė savo veiklas, įmones, bei galimybes įsidarbinti pas juos.

Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė pristatė mokiniams reikalavimus ir sąlygas, kurias reikia įvykdyti norint įsidarbinti ar gauti finansavimą savo sukurtam projektui.

Išgirdome įdomius pristatymus apie įmones „Gabriel Textiles“, „Vaiskona“. Bibliotekininkė Jūratė Drunienė kalbėjo apie Vilkaviškio viešąją biblioteką ir savanorystę joje.

Mantas Puodžiūnas pristatė savo įkurtą vandens pramogų parką „Wake Inn Vilkaviškis“, o Oksana Liepinaitienė  – savo grožio saloną „Akis“. Abu jauni verslininkai pakvietė jaunuoliu vasaros atostogų metu padirbėti pas juos, drąsiai teikti savo kandidatūras.

Marijampolės jaunimo užimtumo skyriaus vyr, specialistė Vilma Pridotkienė ragino mokinius planuotis savo karjerą, o iškilus klausimams – kreiptis patarimo.

Po pristatymų mokiniai galėjo asmeniškai pabendrauti su pranešėjais.