XVII laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Gegužės 22 d. rytas Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos XVII laidos abiturientams buvo ypatingas ir kitoks. Kūrybingi ir išradingi abiturientai iš anksto ryto stengėsi nustebinti auklėtojas ir mokytojus. Abiturientai, nešini vėliava ir kita gimnazijos simbolika, miestiečiams priminė, kad gimnazistams netrukus baigsis pamokos ir artėja brandos egzaminų sesija. Paskutinio skambučio šventė prasidėjo Šventomis mišiomis, Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos apsilankymo katedroje. Vilkaviškio miesto jaunimo orkestro vedami, maršo žingsniu ir su gera nuotaika, abiturientai, jų auklėtojos bei tėvai sugrįžo į gimnaziją, kur laukė visa mokyklos bendruomenė. III kl. mokinių sveikinimo žodžiai vertė susimąstyti, kad mokyklinių dienų laiko ratas apsisuko. Ypač maloniai abiturientai buvo nustebinti, išvydę mažuosius draugus iš lopšelio – darželio „Eglutė“. Nuoširdūs sveikinimo žodžiai, dainos, šokiai juos sugrąžino į nerūpestingą vaikystę. Po iškilmingo sutikimo gimnazijoje, abiturientų laukė paskutinės tėvų vedamos pamokos ir 4 metus lydėjusių mokslo pažinimo keliu, klasių vadovių pamokos.

Paskutinio skambučio šventę užbaigė renginys kultūros centre. XVII laidos abiturientai pasirodymais „atsuko“ laiko ratą nuo vaikystės iki šių dienų. Dėkojo tėvams, mokytojams už padrąsinimą, palaikymą, supratimą. Paskutinio skambučio šventėje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė, Švč. Mergelės Marijos apsilankymo katedros dekanas Virginijus Gražulevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Žydrė Žilinskienė. Nubraukę ne vieną džiaugsmo ašarą, kai kurie abiturientai negalėjo susitaikyti su mintimi, kad jau daugiau nebus pamokų, spintose liks kabėti mokyklinės uniformos ir į pamokas nebekvies skambutis. XVII laidos abiturientai tiki savo ateitimi ir yra pasiruošę įveikti visus iššūkius.