PRIĖMIMAS Į VILKAVIŠKIO „AUŠROS“ GIMNAZIJĄ

  • Prašymo ir kitų dokumentų pateikimas

 Prašymai ir kiti dokumentai priimami darbo dienomis gimnazijos raštinėje (I a, 101 kab.) iki birželio 30 d.

Pirmadienį–ketvirtadienį
8.00–12.00 ir 13.00–16.30 val.

Penktadienį
8.00–12.00 ir 13.00–15.30 val.

 Atvykti gali vienas iš tėvų (rūpintojų).

Būtina su savimi turėti vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Skaityti daugiau >>

„Norija“ dalyvavo liaudiškų šokių festivalyje „Vaikystės glėby“ Mažeikiuose

2026 m. gegužės 29–30 d. Mažeikiuose vykusiame V Lietuvos moksleivių liaudiškų šokių kolektyvų festivalyje „Vaikystės glėby“ dalyvavo gimnazijos merginų šokių grupė „Norija“, vadovė Vilija Jakubauskė.

Festivalis subūrė apie 2500 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos. Dvi dienas trukusi šventė buvo kupina repeticijų, koncertų, bendrystės, naujų pažinčių ir meilės lietuvių liaudies šokiui.

Skaityti daugiau >>

Kelionė panemune

Birželio 3 d. ID klasės mokiniams tapo ne šiaip eiline diena, o gyva istorijos ir gamtos pamoka – išvykome tyrinėti vaizdingų Lietuvos Panemunės pilių ir piliakalnių. Ilga, bet intriguojanti kelionė prasidėjo nuo keturių istoriškai svarbių Sudargo piliakalnių. Čia mes ne tik gilinomės į šios vietos praeitį, bet ir gėrėjomės nuo viršūnių atsiveriančiais Nemuno kranto vaizdais, tyrinėjome vietos gamtą, stebėjome čia gyvenančius gyvūnus bei klausėmės miško paukščių giesmių.

Skaityti daugiau >>

MMB „Nocturna“ pristatė savo veiklą „Comic Con Baltics 2026“ parodoje

Gegužės 22–24 dienomis mūsų gimnazijos trečiokai, įkūrę mokomąją mokinių bendrovę (MMB) „Nocturna“, turėjo išskirtinę progą prisistatyti tarptautinio lygio renginyje „Comic Con Baltics 2026“.Tris dienas mokiniai pristatė ir pardavinėjo savo kuriamus produktus, bendravo su gausybe lankytojų bei užmezgė naujų pažinčių. Šis renginys leido praktiškai pritaikyti verslumo žinias, geriau pažinti klientų poreikius, ugdyti bendravimo gebėjimus ir stiprinti komandinio darbo įgūdžius.

Skaityti daugiau >>

Integruota anglų kalbos ir pilietinio ugdymo pamoka IA klasėje

Paskutinę šių mokslo metų pamoką IA klasės mokiniai aktyviai dalyvavo integruotoje anglų kalbos (mokytoja D. Čėsnienė) ir pilietinio ugdymo (mokytojas R. Merkevičius) pamokoje.

Jos metu mokiniai ne tik gilino anglų kalbos žinias bei viešojo kalbėjimo įgūdžius, bet ir ugdėsi kūrybiškumo bei pilietiškumo kompetencijas, nes pristatė savo sukurtus vaizdo reportažus apie galimas nusikalstamas veiklas ir jų prevenciją įvairiose Vilkaviškio vietose.

Skaityti daugiau >>

Atmintinė būsimiems gimnazistams

UNIFORMOS

  • Gimnazijos mokinių uniformų gamintojai UAB „Monovita“ gimnazijoje bus liepos 2 d. 10.00–16.00 val. sporto salėje.

PIRMOKO DIENA

  • Būsimus I klasių gimnazistus kviečiame į Pirmoko dieną
    rugpjūčio 27 d. nuo 9.00 iki 12.00 val.
  • Mokiniai susitiks su klasių vadovais, gimnazijos administracija, mokinių parlamento atstovais bei būsimais mokytojais.
  • Bus išduodami vadovėliai.

Skaityti daugiau >>

Metodinė diena Kudirkos Naumiestyje

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos pedagogų bendruomenė metodinę dieną praleido Kudirkos Naumiestyje, derindama profesinį bendravimą, pažintinę veiklą ir kultūrinį ugdymą.

Birželio 2 diena prasidėjo komandos formavimo veiklomis, kurias vedė direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rasa Laukaitienė ir Rasa Šlivinskienė. Vėliau pedagogai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Kudirkos Naumiestį, kurios metu aplankė svarbiausias miestelio istorines vietas. Gido Jono Valaičio pasakojimai padėjo geriau pažinti krašto istoriją ir kultūrinį paveldą.

Skaityti daugiau >>

Dalyvaujame tarptautiniuose „eTwinning“ projektuose

Spalio mėnesį pradėtas, tarptautinis virtualioje erdvėje vykstantis „Buddies over Bullies“ „Draugystė vietoj patyčių“ projektas, kuriame dalyvauja grupė IA klasės mokinių, eina į pabaigą.

Projekte dalyvauja mokiniai iš Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos, Ispanijos, Portugalijos, Italijos. Iš viso 177 mokiniai ir 14 mokytojų.

Džiaugiuosi savo mokinių puikiomis idėjomis ir gebėjimais.

Skaityti daugiau >>

Verslumo virusas Vilkaviškyje: VEVA mokslo metai baigti

2025–2026 m. m. Vilkaviškio ekonomikos ir verslumo akademijoje (VEVA) mokslo metus sėkmingai baigė 25 mokiniai iš įvairių Vilkaviškio rajono ugdymo įstaigų. Net 17 šeštadienių žingeidus jaunimas skyrė asmeniniam tobulėjimui, naujų patirčių įgijimui bei ateities kompetencijų ugdymui. Šios netradicinės, įtraukiančios veiklos padėjo jauniesiems kūrėjams įsisavinti itin įdomią, o kartais – ir sudėtingą bei iššūkių keliančią ekonomikos informaciją.

Skaityti daugiau >>

Dalyvavimas konkurse „Būk (ne) madingas“

Gegužės 29 dieną gimnazijoje buvo pagerbti mokiniai, aktyviai dalyvavę konkurse „Būk (ne) madingas“, kurį organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Mokinius dalyvauti konkurse paskatino gimnazijos psichologė ir visuomenės sveikatos specialistė. Mokiniai kūrė vaizdo įrašus, kurie atliepia konkurso nuostatus ir kūrybiškai perteikia prevencinę žinutę apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo žalą, sveikos gyvensenos svarbą bei atsakingų pasirinkimų reikšmę jaunam žmogui.

Skaityti daugiau >>