Dalyvavome JAV ambasados organizuotame Vizualinių menų konkurse

Viskas prasidėjo mūsų anglų kalbos mokytojai D. Čėsnienei pasiūlius mums sudalyvauti JAV ambasados rengiamame konkurse tema „What Can I Do To Make Lithuania More Inclusive?“

Šio konkurso tikslas – skatinti atpažinti visuomenės problemas, susijusias su žmogaus teisėmis, su kuriomis dažnai susiduriame, ir rasti tinkamus sprendimus problemoms įveikti. Sudomino ir tai, kad  darbai turėjo būti pateikti skaitmeniniu formatu.

Ilgai nedelsdami sutikome dalyvauti, nes tai mums pasirodė puiki galimybė išreikšti savo nuomonę Lietuvai aktualiais klausimais.

Po intensyvaus darbo (kurį atlikti padėjo informacinių technologijų mokytoja I. Kaminskienė) pristatėme savo individualius projektus, tikėdamiesi geriausio rezultato.

Nelikome nepastebėti. Mums buvo įteikti JAV ambasados padėkos raštai ir dovanėlės už šaunias kūrybines ir pilietines idėjas bei aktyvų dalyvavimą. Buvome kviečiami atvykti ir į Žmogaus teisių forumą, vykusį Vilniuje

Mes džiaugiamės, jog turėjome progą dalyvauti šiame konkurse. Mūsų atlikti kūrybiniai projektai dar kartą įrodė, jog gebame išreikšti savo nuomonę ne tik žodžiais, bet ir darbais.

Kotryna, Brigita ir Gustė, IA kl.